2014. október 21., kedd

Aszaló - Sajószöged 2-0 (0-0)

Füleki Csaba szerzett vezetést
  A 10. fordulóban újra hazai környezetben lépett pályára csapatunk, ezúttal Sajószöged ellen. A találkozó első félideje mély nyomot nem igazán hagyhatott a szurkolókban, ellenben a második játékrész már jobban alakult, köszönhetően annak hogy aszalói gólokat láthattak a pályára kilátogatók. A 60. percben emberelőnybe került együttesünk, miután második sárga lapját kapta meg a Kiss Elemért tizenhatoson belül buktató Gulyás, a megítélt büntetőt Füleki Csaba pedig magabiztosan értékesítette. A 74. percben pedig Stefán Szabolcs beadását Barta Tamás közelről piszkálta a hálóba kialakítván ezzel a 2-0-ás végeredményt.

Aszaló – Sajószöged 2-0 (0-0)
Aszaló, 70 néző. V.: Matlyák.

Aszaló: Korály – Meczkó, Stefán, Juhász, Szászfai, Füleki G. (Glonczi), Barta, Krajnyák, Ádám A., Kiss (Ádám I.), Füleki Cs. (Agárdi). Vezetőedző: Füleki János.
Sajószöged: Isshak – Gulyás, Vámosi, Hajas, Galambossy, Fekete, Tóth (Migyu), Bakó, Gulácsi, Farkas (Kiss G.), Dudás. Edző: Bán András.

Gólszerzők: Füleki Cs. (11-es), Barta. Kiállítva: Gulyás (60.)
Jók: Krajnyák, Ádám A., Meczkó, Barta, Kiss, ill. Hajas, Bakó, Fekete.

Ifjúsági csapatunk 1-0-ás félidei vezetés után arculatot váltott a második félidőre, és azt a focit játszva, amit igazán tud listavezető csapatunk magabiztosan 5-0 arányban győzték le a sajószögedi fiatalokat. Tovább nőtt a távolság ráadásul a követőkkel szemben, ugyanis a 2. helyezett Alsózsolca kikapott, míg a 3. Tiszakeszi csak ikszelt a 10. fordulóban. Jövőhéten Alsózsolcán nagy rangadó vár tehát fiataljainkra.

Aszaló U19 - Sajószöged U19  5-0 (1-0)
Aszaló, 20 néző. V.: Mónus

Aszaló: Kádas (Losonczi) - Lakatos, Czimbamos (Gáspár), Kiss (Bodnár), Szilágyi - Sipos (Jakab), Szabó, Bátkai (Rusz), Füleki - Homonnay (Glonczi), Buri. Vezetőedző: Kovács Krisztián

Gólszerzők: Glonczi (2), Füleki (11-es), Buri (11-es), Jakab