2024. április 21., vasárnap

Aszaló - Szendrőlád 7-0 (5-0)

Horváth Krisztián és Erdélyi Roland is duplázott
(Fotó: archív)
A bajnokság 19. fordulójában hazai pályán fogadta együttesünk az újonc Szendrőlád gárdáját. A három pont sorsát már az első félidő végére eldöntötte csapatunk, végül hétszer találtak a vendégek kapujába labdarúgóink.

Vármegyei II. osztály, Észak csoport, 19. forduló

Aszaló SE - Szendrőlád KSE 7-0 (5-0)

Aszaló, 50 néző. Játékvezető: Fotiu Pavlosz (Barnák Ádám Zoltán, Lipták Levente).
Aszaló: Éliás - Ruszó, Lázi, Roha, Fizer - Erdélyi, Mészáros, Bodnár, Lencsés - Dányi, Horváth K. Szakosztályvezető: Szabó László.
Szendrőlád: Káló J. - Horváth R., Ádám M., Kálló K., Korotki, Ádám T., Szávuj, Lakatos M., Ádám K., Rácz, Pusi. Csapatvezető: Kalló Barnabás.

Csere: Dányi helyett Ferenczi a 46., Ruszó helyett Márton a 46., Fizer helyett Meczkó a 46., Horváth K. helyett Bozó a 46., Ádám K. helyett Orosz a 46., Lázi helyett Vermes a 65. percben.
Sárga lap: Kálló a 22., Mészáros a 22. percben.
Gólszerző: Lencsés (1-0) a 7., Dányi (2-0) a 26., Horváth K. (3-0) a 27., Horváth K. (4-0) a 31., Dányi (5-0) a 37. percben, Erdélyi (6-0) a 46., Erdélyi (7-0) a 80. percben.
Jók: az egész csapat, ill. senki.

Vezetőedzői értékelés

Szabó László: - Az első félidőben szépen és eredményesen is játszottunk, és el is dőlt a mérkőzés. A továbbiakban sok sikert a sportszerű vendégeknek.
Kalló Barnabás: - Rossz volt a játékvezetés. Gratulálok a hazai csapatnak.