2019. szeptember 7., szombat

Aszaló - Sajószentpéter 11-3 (4-2)

Tizenegy gól a sajószentpéteri kapuban
 Kiütéses győzelmet aratott hazai pályán csapatunk a bajnokság ötödik fordulójában. Hanyecz Béla együttesével az első félidőben még tartotta mezőnyben a lépést a vendég Sajószentpéter, azonban a második játékrészben már sem játékban, sem a gólok számában nem tudták felvenni a versenyt a látogatók. Lázi László öt gólig, Dányi János két találatig jutott, Balogh Bence, Szegő Dominik, Stefán Szabolcs és Kiss Elemér pedig egyszer-egyszer volt eredményes.
Képek a mérkőzésről: ide kattintva!

Megyei II. osztály, Észak-csoport 5. forduló

Aszaló SE - Sajószentpéter SZSE 11-3 (4-2)

Aszaló, 100 néző. Játékvezető: Sántha Péter (Feledy Roland, Fülöp Gábor)
Aszaló: Balogh Z. - Szegő, Horváth K., Meczkó, Szentidai - Szász, Stefán, Balogh B., Ádám A. - Dányi, Lázi. Vezetőedző: Hanyecz Béla.
Sajószentpéter: Ruszó K. - Balogh J., Antal, Ruszó Á., Mata, Kálmán, Balogh I., Sáfár A., Somogyi, Kelemen, Rapp.

Csere: Rapp helyett Sáfár a 19., Balogh I. helyett Kelemen a 46., Szász helyett Bodnár az 59., Kálmán helyett Balogh T. a 60., Szentidai helyett Kiss E. a 60., Sáfár A. helyett Balogh Zs. a 64., Balogh B. helyett Bari a 70., Kelemen helyett Guba a 78. percben.
Sárga lap: Antal a 32., Sáfár Zs. az 50., Bari a 79. percben.
Gólszerző: Balogh B. (1-0) a 9., Balogh I. (1-1) a 14., Szegő (2-1) a 24., Stefán (3-1) a 30., Somogyi (3-2) a 35., Lázi (4-2) a 37., Dányi (5-2) az 55., Kelemen (5-3, 11-esből) a 60., Lázi (6-3) a 62., Lázi (7-3) a 66., Lázi (8-3) a 77., Dányi (9-3) a 82., Lázi (10-3) a 86., Kiss E. (11-3) a 87. percben.
Jók: Horváth K., Lázi, Meczkó illetve senki.
Ifi: 1-7

Hanyecz Béla: - Az első félidőben finoman fogalmazva, nem a legszebb arcunkat mutattuk. A második játékrészben viszont még akár nagyobb arányú különbséget is kialakíthattunk volna a széteső vendégcsapattal szemben.
Vendég nyilatkozat: - Beleszaladtunk egy nagy pofonba a második félidőben. Addig, amíg pár játékos nem azt csinálja, amit megbeszéltünk, vereség lesz a vége.