2023. szeptember 11., hétfő

Aszaló - Varbó 5-1 (1-1)

Újabb győzelemnek örülhetett csapatunk
Hazai pályán fogadta együttesünk a bajnokság 3. fordulójában Varbó gárdáját. A találkozó első félidejének hajrájában gyors gólváltást követően 1-1-es döntetlennel vonultak szünetre a csapatok, majd a második játékrészben a helyzeteket sikerült gólra váltani Erdélyi Rolandéknak, így végül magabiztos 5-1-es győzelmet arattak szombat délután.

Vármegyei II. osztály, Észak csoport, 3. forduló

Aszaló SE - Varbói BSE 5-1 (1-1)

Aszaló, 100 néző. Játékvezető: Éliás Attila (Hankó Attila, Tirpák Zsanett).
Aszaló: Komlóssy – Ruszó, Lázi, Roha, Ádám A. - Erdélyi, Bodnár, Figeczki, Horváth K., Ferenczi, Vadász. Szakosztályvezető: Szabó László.
Varbó: Csáki - Goda, Szinai, Balogh B., Balog D., Csörgő, Pálinkás, Szabó M., Varga Zs., Oláh, Kolompár K. Edző: Dankó Máté.

Csere: Csörgő helyett Nyeste a 46., Ferenczi helyett Márton az 57., Varga helyett Bacsó a 60., Horvátk K. helyett Dányi a 64., Vadász helyett Ganyi a 69., Erdélyi helyett Bozó a 73., Oláh helyett Kapaló a 73., Lázi helyett Mata a 77., Bodnár helyett Fizer a 77. percben.
Sárga lap: Horváth K. a 32., Pálinkás a 33., Balogh a 73. percben.
Piros lap: Goda az 53. percben.
Gólszerző: Vadász (1-0) a 53., Balog (1-1) a 45., Erdélyi (2-1) az 51., Horváth K. (3-1) az 59., Erdélyi (4-1) a 61., Ganyi (5-1) a 71. percben.
Jók: az egész csapat, ill. senki.

Vezetőedzői értékelés

Szabó László: - Az első félidőben rengeteg helyzetet kihagytunk,  meccsben tartottuk az egyébként harcos vendégeket. A második félidőben egyértelműsítettük fölényünket. A továbbiakban sikereket a Varbónak.
Dankó Máté: - Gratulálok a hazai csapatnak!