2015. március 14., szombat

Valami nem...

Ádám Attila nem jól debütált csapatkapitányként
  Egy hét pihenőt követően lépett pályára újra a bajnokságban együttesünk. A nyékládházai pálya felújítása miatt Mályiban vendégszerepelt csapatunk, és hasonlóan a Vatta elleni mérkőzéshez, ezúttal is sikerült megszerezni a vezetést. Már a 4. percben egy szép támadást követően Bari Gábor passzolt a tizenhatos előtt Bari Martinhoz, aki okosan lőtte ki a bal alsó sarkot. Az első félidőben Lencsés Gergő járt a legközelebb ahhoz, hogy újabb gól szerezzünk, de estében lőtt labdája a jobboldali kapufáról pattant vissza a mezőnybe. A második játékrész elején bent ragadtak a mieink az öltözőben, amit könyörtelenül kihasználtak a hazaiak és gyorsan fordítottak, ezután pedig már csak futottak az eredmény után játékosaink, de igazán a kapura sajnos nem sikerült komolyabb veszélyt jelenteni, így hasonlóan a vattai mérkőzéshez, ezúttal is 2-1 arányban kapott ki együttesünk.
Képek a mérkőzésről: ide kattintva!

Nyékládháza - Aszaló: 2-1 (0-1)
Mályi, 100 néző V.: Simkó

Nyékládháza: Zselenák - Kuzma (Ganyi), Miskolci, Burai, Gilányi - Filep, Varga (Sipos), Lakatos, Lengyel - Burai, Bányai. Vezetőedző: Szlifka Miklós
Aszaló: Korály - Krajnyák T., Mikó, Meczkó - Ádám - Barta (Glonczi), Török (Agárdi), Bari G., Kiss - Bari M. (Sebők), Lencsés. Edző: Szabó László

Gólszerzők: Filep, Lengyel, ill. Bari M.

Fegyelmezett játékkal nyert rangadót ifjúsági csapatunk! Kovács Krisztián együttese a 3. helyezett nyéki ifivel csapott össze, és bár ezúttal nem voltak kifejezetten veszélyesek kapura fiataljaink, két pontrúgás azonban elég volt ahhoz, hogy elhozzák a rendkívül fontos három pontot Mályiból!

Nyékládháza U19 - Aszaló U19: 0-2 (0-2)
Mályi, 30 néző. V.: Mező

Aszaló: Kádas - Tóth, Czimbalmos, Kiss, Szilágyi (Lakatos) - Sipos (Gáspár), Szabó, Bátkai (Jakab), Glonczi (Dányi) - Homonnay (Horváth), Buri. Vezetőedző: Kovács Krisztián

Gólszerzők: Homonnay, Glonczi