2018. szeptember 17., hétfő

Aszaló - Sajóvámos 4-1 (2-0)

Bari Martin duplázott
A Megyei II. osztály Északi-csoportjának 6. fordulójában újra hazai környezetben lépett pályára együttesünk. Az ellenfél ezúttal Sajóvámos csapata volt, és sikerült javítani a múltheti botlást gárdánknak, hiszen magabiztos, 4-1-es győzelmet aratott a Hanyecz Béla vezette együttes.

Megyei II. osztály, Északi-csoport 6. forduló

Aszaló, 150 néző. V.: Belicza.
Aszaló: Ihász - Krajnyák, Bodnár, Lázi, Mádi, Szász, Ganyi G., Meczkó,. Ádám A., Bari M., Stefán. Edző: Hanyecz Béla.
Sajóvámos: Szendi - Barcsai, Stefán, Fejes, Apostol, Kópé, Mohácsi, Szilágyi, Gelyeta, Hunyadi. Edző: Tóth Barnabás.

Csere: Szendi helyett Bodolai a 46., Barcsai helyett Tóth B. a 46., Bari M. helyett Ganyi Á. a 60., Stefán helyett Vígh a 62., Mohácsi helyett Paszternák a 76. percben.
Gólszerző: Bari M. (1-0) a 2., Bari M. (2-0) a 11., Ganyi Á. (3-0) a 72., Meczkó (4-0) a 74., Tóth B. (4-1) a 90. percben.
Sárga lap: Szász a 43., Bodnár az 56., Gelyeta a 83., Paszternák a 83., Vígh a 84. percben.
Jók: az egész csapat, ill. senki.