2018. szeptember 10., hétfő

Aszaló - Szirmabesenyő 1-3 (1-1)

A Megyei II. osztály Északi-csoportjának 5. fordulójában hazai környezetben lépett pályára együttesünk. Hanyecz Béla csapata a fordulóig veretlen Szirmabesenyő együttesét látta vendégül.

Megyei II. osztály 5. forduló

Aszaló, 50 néző. V.: Séra.
Aszaló: Ihász - Sukály, Balogh B., Bodnár, Lázi, Szász, Ganyi G., Meczkó, Ádám A., Bari, Stefán. Edző: Hanyecz Béla.
Szirmabesenyő: Valkányi - Bazsányi, Juhász, Staviarszki, Lakatos, Fehér, Fejes, Galamb, Lapis, Nyitrai, Dancs. Edző: Váradi Norbert.

Csere: Staviarszki helyett Váradi a 38., Dancs helyett Bertók az 53., Bari helyett Mády az 55., Stefán helyett Vígh a 70., Szász helyett Ganyi Á. a 80. Bazsányi helyett Jesztrebi a 83., Lakatos helyett Balogh L. a 88., Fehér helyett Miskolci a 93. percben.
Sárga lap: Ganyi G. a 7., Fejes a 45., Váradi a 61., Stefán a 65., Meczkó a 86., Vígh a 89. percben.
Gólszerző:
 Bazsányi (0-1) a 22., Balogh B. (1-1) a 36., Fejes (1-2) a 65., Galamb (1-3) a 71. percben.
Jók: Ádám A., Meczkó, ill. az egész csapat.
Ifi: 4-5.

Értékelés

Hanyecz Béla: - Saját magunkat vertük meg. Három kapura lövésből kaptunk 3 gólt, míg elől újfent képtelenek voltunk kihasználni ziccereinket.
Váradi Norbert: - Nagyon jó erőben évő csapatot sikerült legyőzni. Büszke vagyok együttesemre. Nagyot küzdöttek.