2019. augusztus 11., vasárnap

Aszaló - Rudabánya 8-2 (4-1)

Győzelemmel kezdte a 2019/2020-as bajnokságot az Aszalói Sportegyesület! Bár nehezen indult a találkozó, végül magabiztos 8-2-es győzelmet aratott együttesünk Rudabánya ellen az első fordulóban hazai környezetben. A találkozón néha ugyan döcögött a szekér, de a számtalan kimaradt helyzet ellenére sem forgott veszélyben a három pont megszerzése, így sikeresen avatta fel új mezét csapatunk.
Képek a mérkőzésről: ide kattintva!

Megyei II. osztály, Észak-csoport 1. forduló

Aszaló SE - Rudabányai Bányász LC 8-2 (4-1)

Aszaló, 50 néző. Játékvezető: Nagy Ferenc (Suszter Gábor, Tóth Patrik)
Aszaló: Balogh Z. - Stefán, Ganyi, Szentidai, Meczkó - Mády, Szász, Horváth, Ádám - Balogh B., Lázi. Vezetőedző: Hanyecz Béla.
Rudabánya: Keller - Kálló, Theisz, Dávid, Macsinga, Kovács D., Tomolya, Káló A., Szőke, Dányi, Káló K. Technikai vezető: Vincze Sándor.

Csere: Kálló helyett Stiber a 46., Szőke helyett Fülöp az 55., Dávid helyett Implom az 58., Mády helyett Bari az 58., Horváth helyett Szegő a 61., Meczkó helyett Krajnyák B. a 65. percben.
Sárga lap: Kovács D. az 55. percben.
Gólszerző: Macsinga (0-1) a 4., Lázi (1-1) a 20., Horváth (2-1) a 21., Balogh B. (3-1) a 35., Lázi (4-1) a 43., Szász (5-1) az 54., Macsinga (5-2) a 67., Bari (6-2) a 75., Bari (7-2) a 80., Lázi (8-2) a 90. percben.
Az ifjúsági mérkőzés elmaradt, mert a vendég csapat nem állt ki a találkozóra.