2020. szeptember 14., hétfő

Aszaló - Encs 3-5 (1-3)

Vadász Róbert szerezte a találkozó első gólját

A Megyei I. osztály 5. fordulójában újra hazai környezetben lépett pályára csapatunk. A találkozón bár korán vezetést szerzett együttesünk, hamar jött az egyenlítés, majd egy kimaradt büntető és a sorra bekövetkező sérülések nehéz helyzetbe sodorták együttesünket, amely bár becsülettel küzdött, végül pont nélkül maradt.

Megyei I. osztály, 5. forduló

Aszaló SE - Encs VSC 3-5 (1-3)

Aszaló, 150 néző. Játékvezető: Tiszóczki Attila (Dédesi Mátyás, Vinga Roland)
Aszaló: Balogh - Szegő, Sukály, Vígh, Ádám A., Stefán, Bodnár, Figeczki, Vadász, Lázi, Ganyi Á. Megbízott edző: Szabó László.
Encs: Madarasi - Horváth, Leskó, Péter I., Rakaczki M., Kerekes, Kontra, Fülöp, Varga A., Molnár J., Pecsenye. Vezetőedző: Orlóczki Tibor.

Csere: Lázi helyett Botos a 38., Balogh helyett Ujfalusi a 46., Szegő helyett Ádám a 46., Fülöp helyett Gergely a 46., Ganyi Á. helyett Mády az 58., Vígh helyett Kovács a 72., Kontra helyett Pálinkás a 75., Rakaczki helyett Havas a 80., Péter helyett Dobos a 82., Molnár helyett Bátkai a 85. percben.
Sárga lap: Kontra a 16., Péter a 37., Kerekes a 49., Figeczki a 66. percben.
Gólszerző: Vadász (1-0) a 4., Pecsenye (1-1) a 11., Rakaczki (1-2) a 22., Péter (1-3) a 45., Molnár (1-4) az 54., Figeczki (2-4) az 55., Pecsenye (2-5) a 83., Mády (3-5) a 92. percben.
Jók: Szegő, Bodnár, Vadász, ill. Molnár J., Pecsenye, Leskó, Varga A., Madarasi.
Ifi: 1-1.

Szabó László, megbízott edző: - Addig amíg ilyen sok gólt kapunk nem remélhetünk győzelmeket. A mérkőzés fordulópontja az 1-1-nél kihagyott tizenegyes volt, utána hitünket és lelkesedésünket veszítettük, amely csak a második félidő második felében tért vissza. Akkor a játék minősége is jobb volt. Gratulálok az Encs győzelméhez.

Orlóczki Tibor: - Idegenben 100 százalékosak vagyunk, a játék képe alapján megérdemelten nyertünk.