2022. október 25., kedd

Aszaló - Varbó 5-0 (2-0)

Lázi László mesterhármast szerzett

A Megyei II. osztály Észak csoportjának 11. fordulójában csapatunk hazai pályán fogadta Varbó együttesét. Lázi László vezérletével magabiztos győzelmet aratott csapatunk.

Megyei II. osztály, Észak csoport, 11. forduló

Aszaló SE - Varbói BSE 5-0 (2-0)

Aszaló, 100 néző. Játékvezető: Oscsenda András (Butkai II. József, Pásztor Tamás)
Aszaló: Kiss B. - Ruszó, Ujfalusi, Lázi Gy., Meczkó - Bódi K., Bodnár Cs., Erdélyi, Ádám - Vadász, Lázi L. Edző: Szabó László.
Varbó: Éliás – Goda, Bukovenszki, Borsodi, Dankó, Csörgő, Szabó M., Pálinkás, Szemán, Sári, Nyeste. Csapatvezető: Éliás Dániel.

Csere: Szemán helyett Nagy Á. a 46., Csörgő helyett Hrabovszki a 46., Goda helyett Tóth G. az 50., Meczkó helyett Lakatos V. az 58., Ruszó helyett Horváth K. az 58., Vadász helyett Szász a 64., Lázi L. helyett Márton a 64., Sári helyett Bíró a 70. percben.
Sárga lap: Goda a 15., Sári a 26. percben.
Piros lap: Tóth G. a 88. percben.
Gólszerző: Ádám (1-0) a 30., Lázi L. (2-0) a 39., Vadász (3-0) a 48., Lázi L. (4-0) az 50., Lázi L. (5-0) a 62. percben.
Jók: az egész csapat, ill.  Szabó M., Nyeste, Pálinkás.

Vezetőedzői értékelés

Szabó László: - Megérdemelt győzelem.
Éliás Dániel: - Megérdemelt hazai győzelem, sajnos elkerülhető gólokat kaptunk. Gratulálok a hazai csapatnak.