2022. november 14., hétfő

Boldva - Aszaló 1-6 (0-2)

Vadász Róbert duplájával adta meg a mérkőzés alaphangját

A Megyei II. osztály Észak-csoportjának 14. fordulójában az újonc Boldva otthonában lépett pályára csapatunk. Nagyszerű őszi időjárás közepette magabiztos győzelemnek örülhetett együttesünk.

Megyei II. osztály, Észak-csoport, 14. forduló

Boldva KSE - Aszaló SE 1-6 (0-2)

Boldva, 80 néző. Játékvezető: Nagy László (Kalló Zsolt, Sohojda Martin)
Boldva: Kertész - Csáki, Ajtay, Hudi, Farkas N., Horváth I., Lázi Cs., Horváth Z., Szinai, Asztalos, Lázi A. Elnök: Sipos László.
Aszaló: Kiss B. - Ruszó Á., Horváth K., Lázi Gy., Meczkó - Bódi, Erdélyi, Bodnár, Ádám A. - Vadász, Lázi L. Szakosztályvezető: Szabó László.

Csere: Szinai helyett Horváth R. a 46., Horváth I. helyett Varga a 46., Farkas helyett Lázi B. a 46., Ajtay helyett Sipos L. a 46., Lázi B. helyett Sipos M. a 67., Ruszó helyett Lakatos N. a 67., Meczkó helyett Szász a 67., Sipos L. helyett Hevele a 77., Bodnár helyett Lakatos E. a 82. percben.
Sárga lap: Ádám A. a 35., Csáki a 43., Lázi Cs. az 52., Hevele a 86., Varga L. a 90. percben.
Gólszerző: Vadász (0-1) a 12., Vadász (0-2) a 17., Ádám A. (0-3) a 21., Horváth K. (0-4) a 70., Lázi L. (0-5) a 78., Erdélyi (0-6) a 84., Horváth R. (1-6) a 88. percben.
Jók: senki, ill.  Lázi Gy, Bodnár.

Vezetőedzői értékelés

Sipos László: - Ez az ellenfél is hamar eldöntötte ellenünk a 3 pont sorsát. Voltak lehetőségeink, amelyekkel szorosabbá tehettük volna a mérkőzést, de ezek kimaradtak.
Szabó László: - Az eredménnyel igen,  a játékkal kevésbé vagyok elégedett. Sajnos a helyzetkihasználásunk még mindig kívánni valót hagy maga után. Nem lenne baj az sem ha néha nulla kapott gólra hoznánk le egy mérkőzést. További sok sikert a hazaiaknak.