2023. május 29., hétfő

Sajószentpéter - Aszaló 1-0 (0-0)

Pont nélkül maradt csapatunk Sajószentpéteren
(Fotó: archív)
A bajnokság 28. fordulójában vasárnap délután lépett pályára csapatunk Sajószentpéteren. A mieinknek nem sikerült visszavágni az őszi vereségért, ugyanis ezúttal is a péteriek nyerték a találkozót 1-0 arányban.

Megyei II. osztály, Észak-csoport, 28. forduló

Sajószentpéter SZSE - Aszaló SE 1-0 (0-0)

Sajószentpéter, 150  néző. Játékvezető: Gyüre Levente (Fülöp Norbert, Fülöp Gábor)
Sajószentpéter:
Bartók - Csendi,  Balázs T., Kovács A., Bálint Cs., Nahaj, Nagy B., Molnár Á., Bodzás, Márton M., Válint. Edző: Soltész Imre.
Aszaló: Kiss B. - Ruszó, Lakatos N., Lázi Gy., Meczkó - Bódi K., Horváth K., Bodnár Cs., Ádám A. - Lázi L., Balogh T. Szakosztályvezető: Szabó László.

Csere: Meczkó helyett Ganyi a 46., Nahaj helyett Balogh I. a 63., Bódi K. helyett Bódi D. a 76., Kovács A. helyett Bodnár M. a 83. percben.
Sárga lap: Ádám A. a 30., Balogh T. a 60., Molnár Á. a 75., Balázs a 80., Horváth K. a 80., Ganyi a 90. percben.
Gólszerző: Márton (1-0) a 46. percben.
Jók: az egész csapat, ill. Ruszó.

Vezetőedzői értékelés

Pasiczki Csaba, elnök: - Egy kiélezett, jó iramú mérkőzésen sikerült megismételni az őszi eredményt. Sok sikert Aszaló csapatának.
Szabó László: - Szerintem az elmúlt hetek után már senkinek sem okozott meglepetést ez a mai eredmény. Csapatunk önbizalom hiányos, mentálisan teljesen padlón levő gárda... Gratulálok a hazaiaknak!