2019. augusztus 18., vasárnap

Aszaló - Szendrő 5-2 (2-1)

Ádám Attila kapkodhatta a lábát, gólja pedig kellett a sikerhez
A bajnokság második fordulójában újra hazai környezetben lépett pályára csapatunk, ezúttal Szendrő ellen. Küzdelmes, helyenként meglehetősen durva összecsapáson végül a második félidőben dőlt el a három pont sorsa, együttesünknél mind az öt találatot más játékos szerezte.

Megyei II. osztály, Észak-csoport 2.forduló

Aszaló SE - Szendrő VSZSKE 5-2 (2-1)

Aszaló, 50 néző. Játékvezető: Kujbus László (Fülöp Norbert, Tamás József)
Aszaló: Balogh Z. - Stefán Sz., Horváth K., Szentidai, Meczkó -  Balogh B., Szász, Mády, Ádám Att. - Lázi, Vadász R. Vezetőedző: Hanyecz Béla.
Szendrő: Kalocsai - Beri A., Ádám Al., Ádám M., Lakatos, Mida, Beri Zs., Fülöp, Szabó, Ádám R., Lakatos. Edző: Veres Lajos.

Csere: Mády helyett Kiss E. a 46., Szász helyett Krajnyák B. az 59., Vadász R. helyett Bari a 68., Szabó helyett Ádám L. a 70., Ádám R. helyett Stefán T. a 86., Beri Zs. helyett Veres a 90. percben.
Sárga lap: Beri A. a 28., Meczkó a 33., Ádám R. a 40., Bari a 77., Beri Zs. a 85. percben.
Piros lap: Lakatos a 85. percben.
Gólszerző: Balogh B. (1-0) a 13., Lázi (2-0) a 41., Fülöp (2-1) a 43., Mida (2-2) a 63., Ádám Att. (3-2) a 65., Horváth K. (4-2) a 86., Bari (5-2) a 90. percben.
Jók: Meczkó, Stefán, Ádám Att., ill. Fülöp, Ádám Al., Beri A.
Ifi: 0-4.

Hanyecz Béla: - Ideges hangulatú, küzdelmes mérkőzésen az egyenlítő gólt követően szerencsére tudtunk váltani és a helyzetek alapján megérdemelten győztünk.
Szaniszló Richárd elnök: - Jól játszottunk, 2-2-nél helyzeteink voltak, de nagyobb pontosság és fegyelem kell. Gratulálok a hazaiaknak.