2013. február 2., szombat

Borosi-kupa - élő

Képek a selejtezőről: ide kattintva!

Utolsó meccsüket is győzelemmel abszolválták a mieink. A Tiszalúc elleni 4-2-es győzelem azt jelenti, hogy csapatunk csoportelsőként jutott tovább a miskolci "A" selejtezőcsoportból a jövőheti középdöntőbe. Gólszerzők: Vécsi (2), Sikorszki, öngól

Negyedik mérkőzését újra sima játékkal és eredménnyel hozták kedvenceink Parasznya ellen. Végeredmény: 8-2. Gólszerzők: Vécsi (2), Buri, Meczkó, Orlóczki, Varga, Lázár, Füleki.

A harmadik találkozó büntetőpárbajt követően dőlt el, miután a rendes játekidő 4-4-es döntetlennel ért véget. A büntetőpárbajban nálunk Horváth hibázott, Lövey kétszer védett így végül 8-7 lett a találkozó vége. Gólszerzőink: Lázár (2), Buri, Vécsi.

Masodik összecsapását 8-0-ra nyerte meg csapatunk Szirmabesenyő ellen úgy, hogy 2 perces emberhátrányban is voltak a mieink. "Mindenki nagy elszántsággal vetette bele magát a mérkőzésbe, ennek volt köszönhető megérdemelt, nagyarányú győzelmünk." - mondta a mérkőzést követően az egy félidőt kapuban töltő Medve Ádám.

Első meccsét magabiztos játékkal 7-1 arányban nyerte meg csapatunk a Borosi-kupán Emőd ellen. Füleki mesterhármast szerzett, Orlóczki duplázott, valamint Varga és Vécsi talált még az emődi kapuba. "Apró gólokkal megzavartuk az elején az ellenfelet. Kezdéshez képest jól mozgott mindenki,  gratulálok Hamsiknak (Füleki Gábor - a szerk.) a mesterhármashoz!" - nyilatkozta Orlóczki László.

Megkezdődött a selejtező Miskolcon. Csapatunk 9:30-kor kezd Emőd ellen.

Keret: Lövey Lajos, Medve Ádám - kapusok. Buri Attila, Tóth Norbert, Lázár Norbert, Horváth Benjámin, Varga Dávid, Pecsenye Krisztián, Stefán Szabolcs, Vécsi Gábor, Sikorszki Péter, Orlóczki László, Meczkó Gergely, Füleki Gábor - mezőnyjátékosok.