2013. február 23., szombat

Nem akar összeállni...

Szombaton újabb felkészülési mérkőzést játszott csapatunk, ismét Diósgyőrben, az ellenfél ezúttal Tállya volt. A szerdaihoz képest, bővebb nem lett a keret, csupán cserélődött a keret: Agárdy, Tóth és Pecsenye nem, Buri, Vécsi, Orlóczki viszont rendelkezésére állt Lövey Lajosnak. Az eredeti 11 órás, majd 12-re áttolt kezdésből végül 13:15 perc lett. A találkozót 3x30 percben játszották a csapatok. Az első harmadban egy szöglet után a tállyaiak szereztek vezetést, Mihálszki Norbert csúsztatott a rövid saroknál, nem sokkal később Füleki egy kiugratást követően jó ütemben húzta el Kristóf mellett a labdát, majd ellökték a kapu felé tartó labdát, Vécsi juttatta végérvényesen a hálóba. A második harmadban kétgólos előnyhöz jutottak Mihálszkiék, előbb egy Medvéről kipattanó labdát lőttek közelről a kapuba, majd egy 17 méteres lövés a kapufa segítségével jutott el a mieink kapujába. Az utolsó 30 percben Bohus lévén sikerült még szépíteni az eredményen (bár lesállás volt), végül ez is kevés volt az egyenlítéshez.

Aszaló-Tállya: 2-3 (1-3) (1-1)
Diósgyőr műfű, 20 néző

Aszaló: Lövey (Medve) - Szabó, Buri, Meczkó, Konkoly - Horváth, Sikorszki, Füleki, Bohus - Vécsi, Sári (Orlóczki)

Tállya: Kristóf (Hegedűs) - Bodnár (Pachinger), Kiss (Martis), Paranai, Molnár - Czirba, Németh B., Mihálszki Cs., Szárnya (Németh D.) - Orosz, Mihálszki N.
Gólszerzők: Vécsi, Bohus ill. Mihálszki Cs., Mihálszki N., Szárnya