2017. szeptember 10., vasárnap

Aszaló - Szirma-UDSC 4-2 (2-1)

Bari Gábor két, Kiss Elemér egy gólt szerzett
Másodszor játszott hazai környezetben az idei bajnoki évadban együttesünk, ezúttal a feljutó Szirma-UDSC gárdáját látták vendégül Meczkó Gergelyék. Csapatunk küzdelmes mérkőzésen gyűjtötte be a három pontot.

Megyei II. osztály, Északi-csoport 5. forduló

Aszaló, 100 néző. V.: Certicky.
Aszaló: Korály – Sukály, Bari G., Burai, Ártim, Ganyi, Meczkó, Ádám, Bari M., Kiss, Stefán. Edző: Ártim Csaba és Mikó Norbert.
Szirma: Szabó P. – Szabó L., Lovász, Tóth, Pőcz, Kaponyás, Terdik, Ináncsi, Kovács, Szurdok, Reispler. Edző: Mátraházi Tamás.

Csere: Bari M. helyett Molnár a 65., Riespler helyett Urbán a 65., Sukály helyett Krajnyák a 75., Ártim helyett Füleki G. a 85., Stefán helyett Barta a 87. percben.
Gólszerző: Bari M. (1-0) a 7., Kaponyás (1-1, 11-esből) a 25., Bari G. (2-1) a 46., Szurdok (2-2) a 69., Kiss (3-2) a 71., Bari G. (4-2) a 87. percben.
Jók: Korály, Ganyi Bari G., Kiss, ill. Szabó P., Szurdok, Ináncsi, Kaponyás.
Ifi: 1-0.

Ártim Csaba: - Nem meggyőző játékkal, de három pontot szereztünk egy jó ellenfél ellen.
Mátraházi Tamás: - Ha a külső körülményekkel foglalkoznánk pont hétfő reggelre fejeznénk be a könyvírást…