2017. november 26., vasárnap

Aszaló - Sajósenye-Arnót 3-2 (1-2)

Bari Gábor a ráadásban döntötte el a három pont sorsát
Az idei év utolsó tétmérkőzésén a Sajósenye-Arnót csapatát látta vendégül együttesünk. Fordulatos mérkőzésen, az utolsó utáni pillanatokban szerzett góllal, így nagyszerű győzelemmel búcsúztatta a 2017-es évet Ártim Csaba gárdája.

Megyei II. osztály, Északi-csoport 16. forduló

Aszaló, 50 néző. Játékvezető: Oscsenda András (Hriczó Gyula, Orosz Pál)
Aszaló: Korály - Stefán, Sukály, Krajnyák, Meczkó - Füleki G., Molnár, Ganyi, Ádám A. - Bari M., Bari G. Edző: Ártim Csaba és Mikó Norbert.
Sajósenye-Arnót: Hankó B. – Hankó A., Balog, Hankó M., Hankó I., Erdélyi, Hankó R., Ermidi, Glonczi, Sándor, Balogh. Edző: Takács István.

Csere: Stefán helyett Barta a 40., Sándor helyett Hankó K. az 58., Füleki G. helyett Agárdi a 92. percben.
Gólszerző: Krajnyák (1-0) a 15., Erdélyi P. (1-1) a 34., Hankó I. (1-2, 11-esből) a 36., Ádám A. (2-2) a 47., Bari G. (3-2) a 92. percben.
Jók: az egész csapat ill. Hankó I., Hankó R., Erdélyi.
Ifi: elmaradt, mert a vendégek lemondták a meccset.

Ártim Csaba: - Hazai környezetben egy lendületben levő csapatot sikerült két vállra fektetni. Köszönjük az önkormányzat és szponzoraink egész éves támogatását. Hajrá Aszaló!
Takács István: - A második félidőben 10 emberrel játszva hősies küzdelemben az utolsó percben kapott góllal fájó a vereség! Köszönöm a csapat és segítőim egész éves hozzáállását valamint Sajósenye és Arnót önkormányzatának anyagi támogatását!