2018. augusztus 20., hétfő

Tiszalúc - Aszaló 1-4 (1-1)

Stefán Szabolcs duplázott Tiszalúcon
A bajnokság második fordulójában Tiszalúcra látogatott vasárnap délután együttesünk. Gyors gólváltás után, a találkozó 39. percében Sukály Szabolcs kiállítása miatt emberhátrányba került csapatunk, ám ennek ellenére a második félidőben háromszor is a tiszalúci kapuba találtak játékosaink, így nagyszerű győzelemmel vette ezt a fordulót is Hanyecz Béla együttese.

Megyei II. osztály, Északi-csoport 2. forduló

Tiszalúc, 100 néző. V.: Belicza.
Tiszalúc: Fekete - Balogh, Dani, Tálas (Radics A.), Pataki (Kovács), Petruska (Galamb), Glonczi R. (Rontó), Radics G. (Glonczi II. K:), Galál, Glonczi I. K:, Tóth. Edző: Végső Zoltán.
Aszaló: Ihász - Sukály, Balogh, Bodnár (Krajnyák), Lázi (Ganyi Á.), Szász, Ganyi G., Ádám A., Bari (Vígh), Kiss (Mády), Stefán. Edző: Hanyecz Béla.

Gólszerző: Pataki (1-0) a 8., Stefán (1-1) a 16., Stefán (1-2) az 52., Ádám (1-3) a 63., Bodnár (1-4, 11-esből) a 66. percben.
Sárga lap: Petruska a 16., Bodnár a 19., Tálas a 65., Glonczi K. a 79. percben.
Piros lap: Sukály a 39. percben.
Jók: senki ill. az egész csapat.
Ifi: 2-2.

Értékelés

Végső Zoltán: - 60 percig bírtuk erővel, aztán elfáradtunk. Nem tudtuk az emberelőnyt kihasználni. Tapasztalt játékosaim egyéni hibákat vétettek. Gratulálok a jó erőkből álló vendégeknek. Jó játékvezetés.
Hanyecz Béla: - Gratulálok a fiúknak. Ez igazi csapatmunka volt! A mérkőzés nagy részében emberhátrányban játszva is meggyőző sikert arattunk.