2018. október 7., vasárnap

Aszaló - Bódvaszilas 7-2 (3-2)

Lázi László mesterhármast szerzett
A bajnokság kilencedik fordulójában újra hazai környezetben lépett pályára csapatunk Bódvaszilas ellen. Nehezen indult a találkozó együttesünk számára, hiszen kétszer is vezetést szereztek a vendégek az első negyedórában, majd elsősorban második félidei jó játékának köszönhetően magabiztos győzelmet aratott csapatunk. A győzelemnek köszönhetően pedig élre állt a tabellán az Aszalói Sportegyesület!

Megyei II. osztály, Északi-csoport 9. forduló

Aszaló, 50 néző. V.: Varga N.
Aszaló: Ihász - Sukály, Balogh, Bodnár, Lázi, Szász, Ganyi G., Meczkó, Ádám, Bari, Stefán. Vezetőedző: Hanyecz Béla.
Bódvaszilas: Csáki - Rémiás, Lukács, Turcsik, Takács, Bárczi, Varga, Sári, Szabó, Lukács, Kálló. Edző: Nagy Attila.

Csere: Szász helyett Mády a 38., Sukály helyett Burai a 46., Bari helyett Ganyi Á. a 61., Balogh helyett Vígh a 84., Ádám helyett Krajnyák a 84., Bárczi helyett Berki a 87. percben.
Sárga lap: Lukács a 37. percben.
Gólszerző: Rémiás (0-1) a 3., Bodnár (1-1, 11-esből) a 7., Takács (1-2) a 15, Lázi (2-2) a 20., Bodnár (3-2, 11-esből) a 36., Stefán (4-2) a 64., Lázi (5-2) a 83., Lázi (6-2) a 87., Ganyi Á. (7-2) a 90. percben.
Jók: az egész csapat, ill. senki.
Ifi: 1-7.

Hanyecz Béla: - Az első félidőben megleptek minket a jól játszó vendégek. Szünet után felpörögtünk és hoztuk a kötelező győzelmet.
Lukács Martin csapatkapitány: - Sok sikert a hazai csapatnak. Köszönjük a megjelenteknek és a távol levőknek ezt az “eredményt”. Az első félidei játékvezetésről inkább szót sem ejtenék.