2018. október 1., hétfő

Sajószentpéter - Aszaló 1-3 (0-0)

Fotó: Borsod Online/Bujdos Tibor
A Megyei II. osztály Északi-csoportjának 8. fordulójában a Sajószentpéter vendégeként lépett pályára együttesünk, ahol küzdelmes mérkőzésen 3-1-re győzött csapatunk a szombati napon. Balogh Bence két gólt szerzett, míg a csereként beálló Lázi László találatával szerezte meg a vezetést csapatunk a fordulást követően.
Képek a mérkőzésről: ide kattintva!

Megyei II. osztály, Északi-csoport 8. forduló

Sajószentpéter, 40 néző. V.: Kujbus.
Sajószentpéter: Mertus - Guba, Bihari, Sáfár Zs., Budai, Balogh I., Páró, Sáfár A., Balogh N., Kelemen, Somogyi. Edző: Balogh József.
Aszaló: Ihász - Sukály, Balogh, Burai, Bodnár, Mády, Szász, Ganyi G., Meczkó, Bari, Stefán. Edző: Hanyecz Béla.

Csere: Sáfár Zs. helyett Takács I. a 46., Burai helyett Ádám A. a 46., Bari helyett Lázi a 46., Budai helyett Rapp az 54., Sáfár A. helyett Szikszai az 58., Bihari helyett Demeter az 58., Somogyi helyett Szaszin az 58., Mády helyett Ganyi Á. a 62., Stefán helyett Kiss E. a 67., Szász helyett Árvai az 85. percben.
Sárga lap: Guba a 24., Sáfár Zs. a 31., Kelemen a 32., Burai a 42., Mertus a 66., Demeter a 76., Ganyi G. a 87. percben
Gólszerző: Lázi (0-1) az 54., Balogh B. (0-2) az 58., Kelemen (1-2) a 62., Balogh B. (1-3) a 66. percben
Jók: Budai, Guba, ill. Balogh, Ganyi G., Szász.
Ifi: 11-0.

Balogh József: - Gratulálok az Aszalónak.
Hanyecz Béla: - Idei leggyengébb játékunkkal sikerült begyűjteni a 3 pontot. Ezzel el is mondtam minden pozitvumot a mérkőzésről. A továbbiakban sok sikert kívánok Balogh József barátomnak.