2018. október 29., hétfő

Aszaló - Dédestapolcsány 12-4 (7-3)

Lázi László hatszor volt eredményes volt csapata ellen
A bajnokság 12. fordulójában hazai környezetben fogadta együttesünk a sereghajtó Dédestapolcsányt. Az elmúlt héten a góllövés nem sikerült, most azonban tizenkétszer is gólnak örülhetett együttesünk, így összesen 16 gólt láthattak a kilátogató szurkolók. Lázi László egyedül hat gólig jutott volt együttese ellen, ezzel pedig átvette a vezetést a góllövő listán.

Megyei II. osztály, Északi-csoport 12. forduló

Aszaló, 50 néző. V.: Balázsi.
Aszaló: Ihász - Sukály, Balogh, Burai (Krajnyák), Lázi, Mády (Ganyi Á.), Szász, Ganyi G. (Árvai), Meczkó, Bari, Stefán. Edző: Hanyecz Béla.
Dédestapolcsány: Bogdán - Tózsa Dédesi, Mészáros, Simon, Szalóki, Lázi, Pál, Zsámbok, Váradi (Bartók), Germuska. Lázi. Elnök: Galuska József.

Csere: Váradi helyett Bartók a 14., Ganyi G. helyett Árvai a 46., Mády helyett Ganyi Á. az 50., Burai helyett Krajnyák a 61. percben.
Sárga lap: Simon a 47., Balogh a 83. percben.
Gólszerző: Stefán (1-0) a 3., Lázi L. (2-0) az 5., Mády (3-0) a 7., Bari (4-0) a 9., Simon (4-1) a 28., Lázi Gy. (4-2) a 30., Sukály (5-2) a 35., Bari (6-2) a 39., Lázi L. (7-2) a 44., Mészáros (7-3) a 45., Lázi L. (8-3) a 65., Lázi L. (9-3) a 72., Bari (10-3) a 76., Lázi L. (11-3) a 81., Lázi L. (12-3) a 86., Germuska (12-4) a 89. percben.
Jók: Lázi L. (a mezőny legjobbja), Szász, Stefán, Mády, ill. senki.
Ifi: 2-6.

Hanyecz Béla: - Könnyed játék, magabiztos győzelem, bár őszintén szólva túl nagy sportértéke nem volt a mai találkozónak.
Tózsa Dédesi Gergő csapatvezető: - Azt hiszem most kell elgondolkodni a folytatásról. A hazai csapatnak gratulálunk.