2019. november 10., vasárnap

Aszaló - Szikszó 4-1 (3-0)

Begyűjtötték a három pontot Meczkó Gergelyék
 A bajnokság 14. fordulójában szomszédvári rangadót játszott csapatunk. Az idény újoncaként szereplő Szikszó látogatott Aszalóra, ennek megfelelően szépszámú nézősereg gyűlt össze a pálya körül. Az előzetes várakozásokkal szemben bár magabiztos győzelmet aratott csapatunk, meglehetősen körülményesen játszott együttesünk. Ifjúsági gárdánk gólzáporos mérkőzésen, az utolsó percben szerzett találattal szerezte meg a három pontot.
Képek a mérkőzésről: ide kattintva!

Megyei II. osztály, Észak-csoport 14. forduló

Aszaló SE - Szikszó FC 4-1 (3-0)

Aszaló, 150 néző. Játékvezető: Tóth Zsolt (Orosz Pál, Orbán Levente Márk)
Aszaló: Balogh Z. - Szegő, Horváth, Meczkó - Stefán, Bodnár, Szász, Balogh B., Ádám A. - Dányi, Lázi. Vezetőedző: Hanyecz Béla.
Szikszó: Czimbalmos P. - Balogh, Budai, Sándor, Horváth, Parázsó, Füleki, Czimbalmos D., Molnár, Füleki D., Buella. Edző: Parázsó Gábor.

Csere: Szász helyett Kiss E. az 59., Szegő helyett Burai a 68., Balogh B. helyett  Bukszár a 76. percben.
Sárga lap: Czimbalmos D. a 35., Horváth P. a 45. percben.
Gólszerző: Lázi (1-0) a 6., Dányi (2-0) a 7., Lázi (3-0) a 30., Dányi (4-0) a 48., Buella (4-1) az 58. percben.
Jók: senki, ill. az egész csapat.
Ifi: 6-5

Hanyecz Béla: - A mérkőzést már az első félidőben eldöntöttük. A játékunkkal kapcsolatban azonban bőven van hiányérzetem. Önmagunkhoz képest
lassan és körülményesen futballoztunk. A továbbiakban sok sikert Szikszónak!
Parázsó Gábor: - A hazai csapat erejét ismerve teljesen vállalható vereséget szenvedtünk. Mindenképpen örvendetes a szerzett gólunk!