2019. november 3., vasárnap

Sajósenye - Aszaló 0-13 (0-6)

Dányi János nyolcszor volt eredményes
A bajnokság 13. fordulójában Sajósenyére látogatott együttesünk. Bár több hiányzója is akadt csapatunknak, nem sokáig volt kérdéses a három pont sorsa. A tavalyi szezonban még a sajósenyei csapatot erősítő Dányi János nyolc rúgott góllal vette ki a részét a 13-0-ás sikerből. Lázi László négyszer, Bari Martin pedig egyszer talált a senyei kapuba.

Megyei II. osztály, Észak-csoport 13. forduló

Sajósenye, 20 néző. V.: Tóth I. Tibor (Porcs Tamás, Gecsei Andrea)
Sajósenye: Váradi R. - Hankó A., Balog, Tóth, Hankó M., Hankó I., Hankó L., Oláh, Budai, Hankó R., Bari G. Edző: Takács István.
Aszaló: Balogh Z. - Szegő, Horváth K., Ádám, Meczkó, Stefán, Szász, Balogh B., Kiss E., Dányi, Lázi. Vezetőedző: Hanyecz Béla.

Csere: Szegő helyett Szajkó a 46., Balogh B. helyett Bari M. a 63., Hankó L. helyett Glonczi P. a 63., Budai helyett Nagy E. a 65., Hankó M. helyett Dobi a 68., Balogh Z. helyett Váradi Z. a 72., Stefán helyett Burai a 72. percben.
Sárga lap: -
Gólszerző: Dányi (0-1) a 2., Dányi (0-2) a 21., Dányi (0-3) a 32., Dányi (0-4) a 36., Lázi (0-5) a 39., Lázi (0-6) a 41., Lázi (0-7) a 71., Dányi (0-8) a 79., Dányi (0-9) a 81., Bari M. (0-10) a 82., Lázi (0-11) a 83., Dányi (0-12) a 86., Dányi (0-13) a 87. percben.
Jók: senki, ill. Dányi (a mezőny legjobbja) és az egész csapat.
Ifi: 1-4.

Takács István: - A mai mérkőzéshez nem sok közünk volt, melyet jól tükröz az eredmény is…
Hanyecz Béla: - Ilyen különbséggel is megérdemelten győztünk. A továbbiakban sikereket a hazaiaknak.