2020. október 10., szombat

Aszaló - Emőd 6-3 (4-1)

Kiss Elemér fejes találatával kezdődött a góleső
 A Megyei I. osztály 9. fordulójában hazai pályán fogadta együttesünk Emőd gárdáját. Igazi labdarúgó időben, szépszámú közönség előtt léptek pályára a csapatok. Bár a játék néha akadozott csapatunknál az eredményességgel nem volt gond, hiszen az első játékrészben 4-1-es állással vonultak szünetre a játékosok, a találkozó pedig végül 6-3-as győzelemmel zárult.

Megyei I. osztály, 9. forduló

Aszaló SE - Emőd VSE 6-3 (4-1)

Aszaló, 200 néző. Játékvezető: Kasza Dénes (Derda József, Derda Dominik Kolos)
Aszaló: Ihász - Vígh, Sebők, Stefán, Ádám - Kiss, Szász, Bodnár, Botos - Lázi, Vadász. Vezetőedző: Hanyecz Béla.
Emőd: Gombaszögi - Petruska, Boszák, Németh Cs., Vörös, Rémiás, Borbély, Jakab, Balogh B., Fekete, Szemán. Vezetőedző: Fejes Gábor.

Csere: Rémiás helyett Nagy S. az 52., Botos helyett Figeczki az 58., Szász helyett Ganyi Á. az 58., Kiss E. helyett Kovács G. az 58., Vígh helyett Ganyi G. a 61., Petruska helyett Nagy Zs. a 62., Balogh B. helyett Preifer a 67., Vadász helyett Mády a 69., Borbély helyett Szabó G. a 74. percben.
Sárga lap: Fejes a 26., Vígh a 43., Vadász a 45., Borbély a 65., Ganyi Á. a 77., Nagy S. a 87., Németh Cs. a 91. percben.
Piros lap:
Gólszerző: Kiss E. (1-0) a 13., Lázi (2-0) a 16., Botos (3-0) a 23., Vadász (4-0) a 37., Jakab (4-1) a 44., Bodnár (5-1, 11-esből) a 47., Nagy S. (5-2) a 62., Mády (6-2) a 78., Vörös (6-3) a 88. percben.
Jók: Vadász, Bodnár, Kiss E. illetve senki.
Ifi: 2-3

Hanyecz Béla: - A csapat "sajnos" maximálisan megvalósította a mérkőzés előtt elhangzó taktikai elképzeléseket. Azt mondtam a játékosoknak, hogy az eredmény a fontos, a játék minősége másodlagos. Ebből eredően gyengén, de eredményesen futballoztunk.

Fejes Gábor: - Hétről-hétre játszottunk a tűzzel, most megégtünk. Ennyi hiányzót csak ideig-óráig tudunk pótolni, akik ma itt voltak ők sajnos fejben is elfáradtak. Megyünk tovább a rögös úton.