2020. október 19., hétfő

Mád - Aszaló 0-4 (0-2)

Bodnár Csaba góllal vette ki a részét a győzelemből

A Megyei I. osztály 10. fordulójában Mádon vendégszerepelt csapatunk, ahol magabiztos játékkal, kapott gól nélkül szerezték meg a három pontot Bodnár Csabáék. Csapatkapitányunk egy, Vadász Róbert kettő, a csereként beálló Mády Milán pedig ismét egy góllal járult hozzá a sikerhez.

Megyei I. osztály, 10. forduló

Mád FC - Aszaló SE 0-4 (0-2)

Mád, 50 néző. Játékvezető: Haraszin Szabolcs (Tóth I. Tibor, Kiss Balázs)
Mád: Mata - Kiss M., Pajger, Szakács, Kramcsák, Mirki, Vajóczki, Spéder, Szűcs, Bodnár M. Edző: Szűcs Ádám.
Aszaló: Ihász - Szegő, Stefán, Sebők, Ádám - Vígh, Bodnár, Szász - Kiss E., Lázi, Vadász. Vezetőedző: Hanyecz Béla.

Csere: Pajger helyett Juhász I. a 46., Kiss E. helyett Botos az 54., Vígh helyett Figeczki az 54., Szász helyett Mády a 66., Lázi helyett Ganyi Á. a 68. percben.
Sárga lap: Sebők az 5., Bodnár az 54., Figeczki a 65., Szegő a 74., Mády a 80., Vajóczki a 81. percben.
Piros lap:
Gólszerző: Vadász (0-1) a 24., Bodnár (0-2) a 44., Vadász (0-3) a 76., Mády (0-4) a 80. percben.
Jók: senki illetve Ihász, Sebők, Stefán, Vadász.
Ifi: 4-2

Szűcs Ádám: - Gratulálunk az Aszalónak!

Hanyecz Béla: - Nehezen indult a mérkőzés és továbbra sem vagyok maradéktalanul elégedett, de lehet bennem van a hiba. Az eredmény önmagért beszél. A győzelmet Sukály Szabolcsnak ajánljuk, Isten éltessen Suki!