2021. április 22., csütörtök

Aszaló - Edelény-Borsodszer 1-3 (1-1)

Vadász Róbert gólja ezúttal nem ért pontot

Hétközi fordulót rendeztek a Megyei I. osztályban, amelyben csapatunk hazai pályán fogadta közvetlen riválisát, Edelényt. A találkozón Vadász Róbert góljával ugyan a mieink szereztek vezetést, a szünet előtt egalizálni tudtak a vendégek, a második félidőben két perc alatt további kétszer találtak be Balogh Zoárd kapujába, így a három pontot is az edelényiek szerezték meg.

Megyei I. osztály, 23. forduló

Aszaló SE - Edelény-Borsodszer 1-3 (1-1)

Aszaló, zárt kapuk mögött. Játékvezető: Sántha Péter (Veréb Máté, Fülöp Norbert)
Aszaló: Balogh - Vígh, Tóth B., Stefán, Meczkó - Kiss E., Szász, Ádám - Lázi, Erdélyi, Vadász Vezetőedző: Hanyecz Béla.
Edelény-Borsodszer: Demcsik - Jancsurák, Nadanicsek J., Tóth N., Márton, Mészáros, Kótai, Gáll, Kovács G., Boczki, Hegedűs. Edző: Sándor Zsolt.

Csere: Tóth B. helyett Szegő a 62., Meczkó helyett Botos a 63., Kótai helyett Péter a 87. percben.
Sárga lap: Stefán a 28., Balogh Z. a 67., Vígh a 88. percben.
Gólszerző: Vadász (1-0) a 10., Kótai (1-1) a 41., Márton (1-2) az 56., Márton (1-3) az 58. percben.
Jók: Stefán, Tóth B., ill. az egész csapat.
Ifi: 1-3.

Hanyecz Béla: - A hétvégi győzelem során talán túl sok energiát égettünk el, így ma kicsit elfogytunk a második félidőre. Ettől függetlenül talán másképpen is alakulhatott volna a mérkőzés, de a két „ajándék” gól eldöntötte a meccset.
Sándor Zsolt: - A játék sajnos nem haladta meg a pálya színvonalát, de a heti babgulyás győzelemhez segített, ami a mai napon a legfontosabb volt nekünk. Gratulálok a játékosoknak.