2022. április 25., hétfő

Sajóbábony - Aszaló 2-5 (1-3)

Lázi László mesterhármast szerzett

A Megyei I. osztály 25. fordulójában Sajóbábonyba lépett pályára csapatunk. A találkozó első félidejének derekára három gólos előnyre tettek szert Lázi László vezetésével a mieink és bár a hazaiak felzárkóztak a második játékrész legelejére, végül magabiztos győzelmet aratott együttesünk.

Megyei I. osztály, 25. forduló

Sajóbábonyi VSE - Aszaló SE 2-5 (1-3)

Sajóbábony, 100 néző. Játékvezető: Nagy Ferenc (Tari Tamás, Bense Milán)
Sajóbábony: Gergely R. - Tóth T., Váradi J., Oláh R., Németh B., Titkó B., Boros L., Rontó A., Tóth I., Lakatos R., Sebők. Vezetőedző: Góbis József.
Aszaló: Kiss B. - Kaczvinszki, Figeczki, Horváth K., Meczkó - Szőcs, Bodnár Cs., Erdélyi, Kiss E., Lázi - Vadász. Edző: Szabó László.

Csere: Oláh helyett Mezőssy a 48., Meczkó helyett Mády a 63., Lázi helyett Ádám a 75., Bodnár Cs. helyett Ganyi Á. a 76., Lakatos V. a 87. percben.
Sárga lap: Németh B. a 15., Bodnár Cs. a 21., Oláh a 36., Tóth I. az 58., Rontó a 79., Szőcs a 82., Ganyi Á. a 85. percben.
Gólszerző:
Lázi (0-1) a 25., Kiss E. (0-2) a 28., Lázi (0-3) a 31., Titkó (1-3, 11-esből) a 32., Lakatos R. (2-3) a 46., Lázi (2-4) a 71., Vadász (2-5) a 86. percben.
Jók: Boros L., ill. az egész csapat.
Ifi: 0-0

Vezetőedzői értékelés

Góbis József: - Sajnos négy olyan játékosunk hiányzott, aki meghatározó szerepet tölt be a csapatban. Volt több lehetőségünk arra, hogy megfordítsuk a meccset, de kimaradtak a helyzetek. Cserébe megint jöttek a kontratámadások, amiket az ellenfél ki is használt.
Hanyecz Béla: - Fegyelmezetten, taktikusan játszva végig irányítottuk a mérkőzést, gratulálok a fiúknak.