2022. május 2., hétfő

Aszaló - Cigánd 0-4 (0-2)

Ezúttal nem sikerült a pontszerzés
(Fotó: Észak Magyarország / Vajda János)

A Megyei I. osztály 26. fordulójában újabb nehéz összecsapás várt együttesünkre, hiszen a listavezető Cigánd látogatott Aszalóra. A találkozón érvényesíteni tudta erejét a vendég együttes, amely magabiztos 4-0-s győzelmet aratott.

Megyei I. osztály 26. forduló

Aszaló SE - Cigánd SE 0-4 (0-2)

Aszaló, 50 néző. Játékvezető: Haraszin Szabolcs (Lajkó Norbert, Tóth Patrik)
Aszaló: Kiss B. - Szőcs, Bodnár Cs., Horváth, Meczkó - Mády, Erdélyi, Kiss E., Figeczki - Vadász, Lázi. Vezetőedző: Hanyecz Béla.
Cigánd: Nagy N. - Ferencz, Ramos, Oravecz, Králik, Szilágyi, Szabó, Juhász, Tóth, Elek, Matyi. Vezetőedző: Szatmári Csaba.

Csere: Králik helyett Kelemen az 58., Mády helyett Balog az 58., Erdélyi helyett Bódi a 69., Juhász helyett Binó a 71., Matyi helyett Katona a 80., Tóth helyett Cservenyák a 86., Oravecz helyett Jávor a 88. percben.
Sárga lap: Ferencz a 22., Oravecz az 59., Elek a 77. percben.
Piros lap: Bodnár Cs. a 63. percben.
Gólszerző: Elek (0-1) a 12., Králik (0-2) a 37., Juhász (0-3, 11-esből) az 57., Kelemen (0-4) a 86. percben.
Jók: Horváth, Szőcs ill. az egész csapat

Vezetőedzői értékelés

Hanyecz Béla: - Becsülettel végigharcoltuk a mérkőzést. Közel egy félórát emberhátrányban játszva a mai Cigánd túl nagy falatnak bizonyult. Megérdemelt a vendéggyőzelem.
Szatmári Csaba: - Nagyon jól kezdtük a mérkőzést, az első 10 percben három ziccert tudtunk kialakítani, amit sajnos nem sikerült értékesíteni. Végig fölényben játszottunk egy lelkes ellenféllel szemben, akár nagyobb arányban is győzhettünk volna. Gratulálok a csapatnak.