2022. szeptember 1., csütörtök

Aszaló - Szikszó 14-1 (5-1)

Archív fotó
Kiütéses győzelmet aratott a szomszédvárak csatáján csapatunk hazai pályán Szikszó ellen. Lázi László öt, Vadász Róbert négy, Erdélyi Roland kettő, Bodnár Csaba, Ruszó Ádám, Ádám Attila pedig egy-egy góllal járult hozzá a magabiztos győzelemhez.

Megyei II. osztály, Észak csoport, 3. forduló

Aszaló SE - Szikszó FC 14-1 (5-1)

Aszaló, 150 néző. Játékvezető: Belicza János (Balázsi László, Géresi Gábor)
Aszaló: Kiss B. - Ruszó, Horváth K., Lázi Gy., Meczkó - Bódi, Bodnár, Lakatos V., Erdélyi - Vadász, Lázi L. Szakosztályvezető: Szabó László.
Szikszó: Czimbalmos P. - Czimbalmos D., Molnár D., Budai, Marincsák, Szajkó, Roha P., Roha R., Horváth, Újfalusi, Molnár T. Edző: Ártim Csaba.

Csere: Meczkó helyett Ádám a 46., Horváth K. helyett Márton a 46., Budai helyett Kádas a 46., Bódi helyett Szász az 53. percben.
Sárga lap: -
Piros lap: Czimbalmos D. a 67. percben.
Gólszerző: Lázi L. (1-0) a 6., Bodnár (2-0, 11-esből) a 14., Erdélyi (3-0) a 18., Vadász (4-0) a 23., Szajkó (4-1) a 33., Vadász (5-1) a 44., Lázi L. (6-1) a 61., Ruszó (7-1) a 65., Erdélyi (8-1, 11-esből) a 68., Lázi L. (9-1) a 70., Lázi L. (10-1) a 80., Ádám (11-1) a 81., Vadász (12-1) a 83., Vadász (13-1) a 85., Lázi L. (14-1) a 90. percben.
Jók: az egész csapat, ill senki.

Vezetőedzői értékelés

Szabó László: - A csapat csak részben elégítette ki az elvárásokat. Győztünk, de nem tudtuk lehozni a meccset kapott gól nélkül. A továbbiakban sikereket Szikszónak.
Ártim Csaba: - Szomszédvárak csatájában "vitézek" ellen "hadapródokként" harcoltunk. Gratulálok az ellenfélnek. A sportbarátoknak közlöm: csütörtökön megszületett Maja kislány unokám!