2022. szeptember 20., kedd

Edelény - Aszaló 2-2 (1-1)

Ádám Attila szabadrúgásból szerezte a találkozó első gólját
A Megyei II. osztály Észak csoport 6. fordulójában igazi, már-már klasszikusnak számító rangadót játszott csapatunk Edelényben. A találkozón bár hiába szerzett kétszer is vezetést együttesünk, a hazaiak mind a kétszer egalizálni tudtak, így pontosztozkodással zárult a forduló slágermérkőzése.

Megyei II. osztály, Észak csoport, 6. forduló

Edelény-Borsodszer - Aszaló SE 2-2 (1-1)

Edelény, 250 néző. V.: Füleki Cs.
Edelény: Pallai -  Jancsurák, Nadanicsek J., Juhász, Kiss E., Hegedüs Cs., Boros, Kovács G., Mészáros, Hegedüs P., Bodnár D. Edző: Rákos Attila.
Aszaló: Kiss B. - Ruszó, Horváth K., Lázi Gy., Meczkó - Bódi, Erdélyi, Bodnár Cs., Ádám - Vadász, Lázi L. Edző: Mikó Norbert.

Csere: Hegedüs helyett Palóczky az 57., Mészáros helyett Balog a 61., Meczkó helyett Ujfalusi a 70., Juhász helyett Szabó a 75., Pallai helyett Csáki a 84., Ádám helyett Krajnyák a 92. percben.
Sárga lap: Jancsurák a 6., Meczkó a 8., Kiss B. a 18., Ádám az 50., Kovács a 86., Bodnár Cs. a 91. percben.
Gólszerző:
Ádám (0-1) a 16., Nadanicsek (1-1) a 19., Erdélyi (1-2) az 56., Boros (2-2, 11-esből) a 65. percben.

Vezetőedzői értékelés

Rákos Attila: - Igazi rangadóhoz méltó mérkőzés volt. Igazságos döntetlen született. Sok sikert az aszalói csapatnak.
Mikó Norbert: - A látottak alapján számunkra több volt a mai mérkőzésben, de az egy ponttal is elégedettek vagyunk. További sok sikert a hazai csapatnak.