2023. március 6., hétfő

Aszaló - Sajóvámos 6-0 (2-0)

Kiss Balázs kapuja bevehetetlen maradt
Magabiztos győzelemmel folytatódott csapatunk számára a 2022/2023-as bajnoki pontvadászat. A tavaszi szezon nyitányán Sajóvámos együttesét győzték le Bodnár Csabáék hazai pályán.

Megyei II. osztály, Észak-csoport, 16. forduló

Aszaló SE - Sajóvámos SKE 6-0 (2-0)

Aszaló, 50 néző. Játékvezető: Fotiu Pavlosz (Balázsi László, Orbán Levente Márk)
Aszaló: Kiss B. - Ruszó, Lázi Gy., Horváth K., Meczkó - Balogh T., Ganyi, Bodnár, Lakatos V. - Bódi D., Lázi L. Szakosztályvezető: Szabó László.
Sajóvámos: Forgó – Kalmár, Balogh T., Fejes, Gelyeta, Mohácsi, Csizik, Illés, Kárpáti, Váradi, Hozdik. Edző: Tóth Barnabás.

Csere: Bódi D. helyett Lakatos N. az 56., Kárpáti helyett Tóth B. az 56., Gelyeta helyett Havasi az 59., Ganyi Á. helyett Ujfalusi a 72. percben.
Sárga lap: Horváth K. a 25. percben.
Gólszerző: Horváth K. (1-0, 11-esből) a 20., Bodnár (2-0) a 44., Bódi D. (3-0) a 47., Horváth K. (4-0) a 65., Lázi L. (5-0) a 72., Balogh T. (6-0) a 89. percben.
Jók: az egész csapat, ill. senki.

Vezetőedzői értékelés

Szabó László: - Az előzményeket ismerve sikeresen letudtuk a mai mérkőzést. A játék idény eleji volt ettől jobbra lesz szükség! Remélem lassan visszatér a csapat többi része is,és továbbra is ilyen eredményesek leszünk. Gratulálok a csapatnak!
Tóth Barnabás: - Ezt gyorsan letudtuk. Bízunk a jobb folytatásban...