2023. március 13., hétfő

Onga - Aszaló 0-9 (0-6)

Magabiztos győzelem Ongán
Fotó: Észak Magyarország / Ádám János
Magabiztos idegenbeli sikert aratott együttesünk Onga vendégeként a bajnokság 17. fordulójában. A találkozót hiába játszotta közel 80 percig emberhátrányban csapatunk, ennek ellenére kilenc gólos győzelmet sikerült aratni.
Képek a mérkőzésről: ide kattintva!

Megyei II. osztály, Észak-csoport, 17. forduló

Onga KSE - Aszaló SE 0-9 (0-6)

Onga, 20 néző. Játékvezető: Balázsi László (Sohojda Martin, Szalontai Csaba)
Onga: Jaksi - Horváth N., Szabó Z., Nagy D., Matisz, Száva, Barta, Ruszó, Szakáczki, Vécsey, Hegedüs. Edző: Tóth Richárd.
Aszaló:  Kiss B. - Ruszó Á., Horváth K., Lázi Gy., Meczkó - Lakatos V., Bodnár, Kiss E., Ádám - Lázi L., Vadász. Szakosztályvezető: Szabó László.

Csere: Ruszó J. helyett Galamb M. a 31., Meczkó helyett Erdélyi a 46., Kiss E. helyett Ujfalusi a 46., Horváth K. helyett Bódi D. a 46., Vadász helyett Balogh T. az 54., Bodnár helyett Bódi K. az 54., Lázi L. helyett Ganyi az 54., Szabó helyett Galamb M. Z. a 77. percben.
Sárga lap: Ganyi a 81. percben.
Piros lap: Ruszó Á. a 12. percben.
Gólszerző: Bodnár (0-1, 11-esből) a 6., Vadász (0-2) a 22., Vadász (0-3) a 23., Kiss E. (0-4) a 34., Ádám (0-5) a 43., Lakatos V. (0-6) a 45., Balogh T. (0-7) a 65., Bódi D. (0-8) a 67., Balogh T. (0-9) a 83. percben.
Jók: Jaksi (a  mezőny legjobbja), Horváth N., ill. az egész csapat.

Vezetőedzői értékelés

Tóth Richárd:
- A mérkőzés elején elkövetett ordító egyéni hibák megágyaztak ennek az eredménynek. Ezért én vagyok a felelős mert nem jól jelöltem ki a kezdőt...  Mindent elmond a meccsről, hogy kapusunk volt a mezőny legjobbja. Jövő héten megpróbálunk javítani!
Szabó László: - A mérkőzés jelentős részében 10 emberrel játszva értük el ezt az eredményt. A hibákra fókuszálva építjük a csapatot. A továbbiakban sok sikert a hazaiaknak.