2023. március 27., hétfő

Aszaló - Mályinka 9-0 (5-0)

Lakatos Viktor háromszor talált kapuba
(Fotó: Észak Magyarország / archív)
Kiütéses győzelemmel folytatódott a bajnokság szombat délután, együttesünk hazai pályán fogadta Mályinka gárdáját. A találkozón Balogh Tibor és Lakatos Viktor is mesterhármast szerzett, mellettük Horváth Krisztián, Ganyi Ádám és Lázi László talált még a mályinkai kapuba.

Megyei II. osztály, 19. forduló

Aszaló SE - Mályinka SE 9-0 (5-0)

Aszaló, 100 néző. Játékvezető: Hudák Roland (Horváth Róbert, Porkoláb Marcell)
Aszaló: Kiss B. - Ruszó, Lázi Gy., Horváth K., Ádám, Balogh T., Lakatos V., Bodnár, Kiss E., Erdélyi, Lázi L. Edző: Szabó László.
Mályinka: Polónyi - Jobbik, Kakuk, Tiba, Szemere, Rapp, Barnóczky, Sápi, Fejes, Sebők, Tamás G. Edző: Balogh József.

Csere: Erdélyi helyett Ganyi a 46., Ádám helyett Bódi D. az 57., Lázi Gy. helyett Lakatos N. az 57. percben.
Sárga lap: Szemere az 56., Kiss E. a 69., Jobbik a 87. percben.
Gólszerző: Balogh T. (1-0) a 3., Horváth K. (2-0) a 9., Balogh T. (3-0) a 16., Balogh T. (4-0) a 17., Lakatos V. (5-0) a 27., Lakatos V. (6-0) a 46., Ganyi (7-0) a 61., Lázi L. (8-0) a 77., Lakatos V. (9-0) a 82. percben.
Jók: az egész csapat, ill. senki.

Vezetőedzői értékelés

Szabó László: - Javuló helyzetkihasználásunknak köszönhetően megérdemelt győzelmet arattunk. Gratulálok a csapatnak!
Pál István csapatvezető: - Gratulálok az Aszalónak. Remélem, minél előbb kijövünk ebből a gödörből!