2015. április 13., hétfő

Hétvégi eredmények

A 22. forduló befejeztével együttesünk 34 megszerzett ponttal a tabella ötödik helyét foglalja el, míg ifjúsági csapatunk továbbra is három pontos előnnyel vezeti a bajnokságot. A felnőtt együttes esetében ismét kedvezően alakultak azon mérkőzések eredményei, amelyekben a közvetlen üldözöttek, illetve üldöző csapatok voltak érintettek. Kikapott a harmadik helyen álló Tiszakeszi, illetve negyedik helyezett Bükkzsérc is, Sajóvámos bravúros döntetlent ért el Mezőcsáton.
22. forduló eredményei:
Szombat

Mezőnagymihály - Aszaló: 2-0 (0-0) Gólszerző: Bukta 51., 77.
Vatta - Sajószöged: 3-2 (0-1) Gólszerzők: Vas 53., Szmrek 55., Bodzán 93., ill. Kurucz 23., Gulácsi 76.

Vasárnap

Sajósenye - Tiszakeszi: 1-0 (0-0) Gólszerző: Bastyúr 48.
Mezőcsát - Sajóvámos: 1-1 (1-0) Gólszerzők: Jáger 4., ill., Kéméndi 85.
Harsány - Alsózsolca: 2-2 (1-1) Gólszerzők: Markov 41., 71., ill., Nagy 22., Dócs 83.
Nyékládháza - Szirmabesenyő: 1-0 (0-0) Gólszerző: Ganyi 87.
Bükkzsérc - Emőd: 3-6 (2-2) Gólszerzők: Csiszár 12., Mikita 41., 48., ill., Ficsor 21., 61., Vass 26., Hriczó 65., Siró 69. - öngól, Orosz 76.