2019. április 14., vasárnap

Aszaló - Sajószentpéter SZSE 8-4 (6-2)

Balogh Bence háromszor volt eredményes
Három hét után, a bajnokság 23. fordulójában ismét Aszalón játszott bajnoki mérkőzést együttesünk. A kora tavaszias időjárás közepette nagyszerű rajtot vett Sajószentpéter ellen csapatunk, majd a 39. percben a játékvezető - hogy jogosan, vagy sem - kiállította a kapuját elhagyó Ihász Dávidot. Cserekapus híján a hátralévő egy órányi játékidőben Burai István védte csapatunk kapuját és bár négyszer mattolták, Balogh Bencéék még rárúgtak négyet, így egy percig sem forgott veszélyben a három pont megszerzése.

Megyei II. osztály, Északi-csoport 23. forduló

Aszaló, 50 néző. V.: Veréb.
Aszaló: Ihász - Stefán, Ganyi, Szentidai, Meczkó, Balogh B., Bodnár, Burai, Ádám, Lázi, Botos. Vezetőedző: Hanyecz Béla.
Sajószentpéter: Mertus - Guba, Rapp, Pasiczki, Budai, Balogh N., Balogh I., Szabados, Páró, Sáfár, Kelemen. Csapatvezető: Pasiczki Csaba.

Csere: Szabados helyett Zentai a 46., Balogh B. helyett Bari a 65., Botos helyett Mády a 67., Bodnár helyett Szász a 74., Stefán helyett Sukály a 78. percben.
Sárga lap: Sáfár az 51. percben.
Piros lap: Ihász a 39. percben.
Gólszerző: Lázi (1-0) a 2., Balogh B. (2-0) a 6., Lázi (3-0) a 18., Lázi (4-0) a 20., Kelemen (4-1) a 23., Bodnár (5-1) a 35., Kelemen (5-2) a 41., Balogh B. (6-2) a 45., Balogh B. (7-2) a 61., Balogh I. (7-3) a 66., Bari (8-3) a 83., Balogh I. (8-4) a 89. percben.
Jók: az egész csapat ill. senki.
Ifi: 0-6.

Hanyecz Béla: - A mérkőzést gyorsan eldöntöttük, majd a véleményes kiállítás után egyik mezőnyjátékosunk állt a kapuba. Részben ennek is “köszönhető”, hogy annyi gólt kaptunk ma mint az eddigi tavaszi mérkőzéseinken összesen. Ettől függetlenül magabiztos, megérdemelt győzelmet arattunk.
Pasiczki Csaba: - Gratulálok Aszalónak, de 20 perc előnyt adni nekik és 0-4-ról indulni itt is luxus.