2019. április 8., hétfő

Rudabánya - Aszaló 0-4 (0-1)

Sukály Szabolcs góllal tért vissza
A bajnokság 22. fordulójában harmadik mérkőzését játszotta zsinórban idegenben együttesünk, ezúttal Rudabányán. Az eső áztatta talajon kissé nehézkesen birkózott meg a hazaikkal a sok hiányzóját nélkülözni kényszerű csapatunk, azonban így is magabiztosan szerezték meg a három pontot kedvenceink. Ezzel, valamint az MVSC-Miskolc szabadnapjának köszönhetően újra a tabella élére állt az Aszalói Sportegyesület.

Megyei II. osztály, Északi-csoport 22. forduló

Rudabánya, 80 néző. V.: Tiszóczki Attila (Sántha Péter, Barnák Ádám Zoltán)
Rudabánya: Lakatos - Kálló, Kántor, Theisz, Tomolya, Ádám A., Dányi, Fülöp, Kovács, Beri, Ádám R. Edző: Kovács Gyula.
Aszaló: Ihász - Stefán, Sukály, Szentidai, Ganyi, Meczkó, Burai, Balogh, Szász, Botos, Bari. Vezetőedző: Hanyecz Béla.

Csere: Stefán helyett Kiss a 46., Botos helyett Mády az 59., Sukály helyett Krajnyák a 67., Szász helyett Szopkó a 69. percben.
Sárga lap: Beri a 26., Kántor a 40., Kovács D. a 75. percben.
Gólszerző: Sukály (0-1) a 42., Dányi (0-2, öngól) a 46., Balogh (0-3) a 49., Ganyi (0-4) a 68. percben.
Jók: senki, ill. Ganyi, Szentidai, Meczkó.
Ifi: 7-0.

Kovács Gyula: - Tartalékosan és sérültekkel játszottuk végig a meccset, de lelkesen és nem adtuk fel. Gratulálok az ellenfélnek.
Hanyecz Béla: - A mély talajú pályán nehezen lendültünk bele, de a második félidő alapján akár gólkülönbséget is javíthattunk volna.