2019. április 21., vasárnap

Bódvaszilas - Aszaló 1-5 (1-2)

Stefán Szabolcs két gólt szerzett
A bajnokság 24. fordulójában Bódvaszilason lépett pályára együttesünk. Az elmúlt fordulóban kiállított Ihász Dávidot a héten szabadon igazolható játékosként megszerzett diósgyőri nevelés, Balogh Zoárd helyettesítette. A találkozót Stefán Szabolcs és Lázi László duplájával, valamint Balogh Bence találatával 5-1-re nyerte meg csapatunk, ám a sikert beárnyékolta Sukály Szabolcs súlyos sérülése, akinek a második félidő elején tört el a lába.

Megyei II. osztály, Északi-csoport 24. forduló

Bódvaszilas, 50 néző. Játékvezető: Vinter Béla Gábor (Tóth II Tibor, Tóth Patrik)
Bódvaszilas: Csáki - Turcsik, Váradi, Takács, Kálló, Varga R., Nagy A., Csemer, Bári, Varga L., Lukács. Technikai vezető: Szabó Béla.
Aszaló: Balogh Z. - Ganyi, Szentidai, Meczkó, Stefán, Burai, Bodnár, Balogh B., Ádám, Bari, Lázi. Vezetőedző: Hanyecz Béla.

Csere: Bodnár helyett Kiss E. a 12., Burai helyett Sukály a 42., Sukály helyett Krajnyák a 49., Lukács helyett Rémiás a 49., Csemer helyett Galicza az 55., Kálló helyett Rémiás a 60., Bari helyett Mády a 70., Bári L. helyett Bári K. a 70. percben.
Sárga lap: Burai a 28., Turcsik a 32., Varga L. a 37., Ganyi az 51., Váradi a 75. percben.
Gólszerző: Lázi (0-1) a 10., Stefán (0-2) a 23., Lukács (1-2) a 25., Stefán (1-3) a 66., Balogh (1-4) a 79., Lázi (1-5) a 82. percben.

Szabó Béla: - Mi ideális ellenfél vagyunk. Hétről-hétre saját magunkat verjük meg. Mielőbbi gyógyulást a vendégek sérült játékosának.
Hanyecz Béla: - A sajnálatos kényszerszünet után már csak egy csapat volt a pályán. A győzelmet Sukály Szabolcsnak ajánljuk! Gyógyulj meg Suki!