2019. október 12., szombat

Aszaló - Alsóvadász 14-1 (8-1)

Tizennégy gólt szerzett csapatunk Alsóvadász ellen
A szezon legnagyobb arányú győzelmét aratta szombaton délután együttesünk hazai pályán. Hanyecz Béla csapata Alsóvadász gárdáját látta vendégül. Nagyszerű futballidőben, gyors gólváltást követően érvényesítették a papírformát Lázi Lászlóék, hiszen már az első félidőben 8-1-et mutatott az eredményjelző. A második negyvenöt percben még hatszor találtak a vadászi kapuba kedvenceink, így végül 14-1-es győzelmet aratott csapatunk. Lázi László hétszer talált a kapuba, Balogh Bence mesterhármast szerzett, Dányi János duplázott, Bodnár Csaba és Ádám Attila pedig egyszer-egyszer volt eredményes.
Képek a mérkőzésről: ide kattintva!

Megyei II. osztály, Észak-csoport 10. forduló

Aszaló, 120 néző. Játékvezető: Fercsák András (Szutorcsik Gyula, Fige Bálint)
Aszaló: Balogh Z. - Szegő, Szentidai, Horváth K., Meczkó, Stefán, Bodnár, Szász, Dányi, Lázi, Balogh B. Vezetőedző: Hanyecz Béla.
Alsóvadász: Budai I F. - Kótai, Vancza, Kerekes, Kópé, Budai L., Dienes, Kiss J., Glonczi T., Szaniszló, Budai II F. Vezetőedző: Szemán Dániel.

Csere: Budai I F. helyett Horváth R. a 43., Szentidai helyett Burai a 46., Balogh Z. helyett Váradi a 62., Szász helyett Ádám a 62. percben.
Sárga lap: Budai L. a 33., Kerekes a 39., Kiss J. a 67. percben.
Gólszerző: Lázi (1-0) a 4., Kiss J. (1-1) a 9., Lázi (2-1) a 16., Dányi (3-1) a 18., Bodnár (4-1, 11-esből) a 24., Balogh B. (5-1) a 35., Lázi (6-1) a 38., Balogh B. (7-1) a 39., Lázi (8-1) a 42., Balogh B. (9-1) a 64., Lázi (10-1) a 67., Lázi (11-1) a 68., Lázi (12-1) a 75., Ádám (13-1) a 77., Dányi (14-1) a 82. percben.
Jók: az egész csapat ill., senki
Ifi: 7-3

Hanyecz Béla: - Nem bántásképp mondom, de ma nem volt egy súlycsoportban a két csapat. Gratulálok a srácoknak! A továbbiakban több sikert kívánok az Alsóvadásznak.
Szemán Dániel: - Annyira tartalékosan jöttünk el, hogy semmi jóra nem számítottunk. Ezért teljesen váratlanul ért minket az egyenlítő gólunk. Ettől megzavarodtunk, valószínűleg ez lehetett az oka a többi bekapott gólnak. Gratulálok Aszalónak!