2019. október 27., vasárnap

Aszaló - Sajóvámos 3-2 (1-1)

Lázi László a 89. percben döntötte el a rendkívül fontos három pont sorsát
A Megyei II. osztály Észak-csoportjának 12. fordulójában újabb rangadót játszott csapatunk. A múltheti parasznyai vereséget követően ezúttal hazai pályán, a mérkőzés előtt azonos pontszámmal álló Sajóvámos látogatott Aszalóra. A végletekig kiélezett találkozón végül Stefán Szabolcs és Lázi László két góljával, a 89. percben szerezte meg a három pontot csapatunk.

Megyei II. osztály, Észak-csoport 12. forduló

Aszaló, 150 néző. Játékvezető: Németh Zoltán (Hullár Gergely Skarupa Tamás)
Aszaló: Ihász - Szegő, Szentidai, Horváth K., Meczkó - Stefán Sz., Balogh B., Bodnár, Ádám A. - Lázi, Dányi. Vezetőedző: Hanyecz Béla.
Sajóvámos: Stefán D. - Fejes, Varga, Hozdik, Sugár, Váradi, Illovai, Apostol, Stefán M., Szilágyi, Balogh T. Edző: Tóth Barnabás.

Csere: Szentidai helyett Burai a 6., Balogh B. helyett Kiss E. a 60., Varga helyett Lengyel a 66., Balogh T. helyett Mohácsi a 71., Burai helyett Szász a 71., Szilágyi helyett Gelyeta a 79., Hozdik helyett Tóth B. a 79. percben.
Sárga lap: Szegő a 12., Horváth K. az 51., Ihász a 81., Stefán D. a 90., Stefán M. a 90., Lengyel a 92. percben.
Piros lap: Illovai a 87. percben.
Gólszerző: Stefán Sz. (1-0) a 37., Varga (1-1) a 39., Lázi (2-1) a 80., Apostol (2-2, 11-esből) a 81., Lázi (3-2) a 89. percben.
Jók: Meczkó, Horváth, Lázi ill. az egész csapat.
Ifi: 7-1.

Hanyecz Béla: - Kiszenvedtük, de úgy érzem nem a szerencse döntött. Két gólt is ajándékoztunk az ellenfélnek, így óriási energiákat kellett mozgósítanunk a győzelemhez. Gratulálok a csapatnak!
Tóth Barnabás: - Az erős hátszélben futballozó Aszaló szerencsével nyerte meg a mérkőzést. Úgy érzem nem érdemeltünk vereséget.