2021. március 1., hétfő

Aszaló - Bőcs 1-2 (0-0)

Bodnár Csaba büntetőből egyenlített

A Megyei I. osztály 15. fordulójában Múcsonyban fogadta együttesünk Bőcs gárdáját. Gól nélküli első játékrészt követően, a második félidő elején négy perc alatt három találat is esett 1-2-es elosztásban. A folytatásban hiába voltak lehetőségei csapatunknak a pontmentésre még kilenc emberrel is, végül bőcsi győzelemmel zárult a találkozó.

Megyei I. osztály, 15. forduló

Aszaló SE - Bőcs KSC 1-2 (0-0)

Múcsony, zárt kapuk mögött. Játékvezető: Vinter Béla (Suhaj Ádám, Lajkó Norbert)
Aszaló: Komlóssy - Szegő, Stefán, Tóth B., Vígh, Szász, Bodnár, Ádám, Vadász, Erdélyi, Kiss. Vezetőedző: Hanyecz Béla.
Bőcs: Mertus - Pataki, Tóth, Irhás, Orosz, Balázs, Matesz, Kerekes, Titkó, Szabó Zs., El-Sherif. Edző: Zsiga Gyula.

Csere: Szász helyett Lázi az 50., Kiss E. helyett Botos a 67., Vígh helyett Figeczki a 78., Matesz helyett Szegedi a 78., Balázs helyett Bicskey a 80., Erdélyi helyett Mády a 80. percben.
Sárga lap: Balázs a 10., Pataki az 55., Vígh az 58., Lázi a 89. percben.
Piros lap: Tóth B. a 70., Vadász a 73. percben.
Gólszerző: Irhás (0-1) az 52., Bodnár (1-1, 11-esből) az 54., Szabó Zs. (1-2) az 56.
Jók: az egész csapat, ill. Pataki, Szabó Zs.
Ifi: 1-4.

Hanyecz Béla: - Kilenc emberrel is egyenrangú ellenfelei voltunk a jól erőkből álló és jól felkészített Bőcsnek, kis szerencsével pontot is szerezhettünk volna. Gratulálok a srácoknak a továbbiakban pedig sok sikert Zsiga Gyuszi barátomnak.
Zsiga Gyula: - Kiszenvedtük ezt a győzelmet. Az Aszaló kilenc emberrel is helyzeteket dolgozott ki, rászolgáltak volna az egy pontra.