2021. szeptember 13., hétfő

Felsőzsolca - Aszaló 5-1 (1-0)

Vereséget szenvedett csapatunk Felsőzsolcán

A Megyei I. osztály 5. fordulójában Felsőzsolcán vendégeskedett csapatunk. Az első félidőben derekasan helyt állt együttesünk, ám a második félidőben tíz perc alatt lerendezte a mérkőzést a hazai csapat.

Megyei I. osztály, 5. forduló

BTE Felsőzsolca - Aszaló SE 5-1 (1-0)

Felsőzsolca, 100 néző. Játékvezető: Szoboszlay Péter (Tóth Ádám, Fülöp Gábor)
Felsőzsolca:
Giák - Kupcsik, Balogh D., Moroncsik, Mikola, Ambrus Zs., Varga L., Molnár D., Csendom, Dlehány, Varga B. Vezetőedző: Tóth Rajmund.
Aszaló: Kiss B. - Szőcs, Tóth B., Meczkó, Ádám, - Figeczki, Bodnár Cs., Erdélyi, Szegedi, Ganyi Á., Gaál Vezetőedző: Hanyecz Béla.

Csere: Gaál helyett Lakatos az 53., Ganyi Á. helyett Mády az 53., Moroncsik helyett Lippai a 60., Ambrus helyett Hankó a 60., Varga L. helyett Kovács a 76., Varga B. helyett Proczner a 76. percben.
Sárga lap: Bodnár a 24., Dlehány a 30., Tóth B. az 52., Figeczki a 92. percben.
Piros lap: -
Gólszerző:
Varga B. (1-0). a 38., Varga B. (2-0) a 61., Varga L. (3-0) a 64., Hankó (4-0) a 70., Figeczki (4-1) a 80., Lippai (5-1) a 87. percben.
Jók: Varga B., Varga L., Kupcsik, Hankó, ill. Szőcs, Tóth B., Bodnár.
Ifi: nincs.

Értékelés

Tóth Rajmund: - Azt mondják, hogy a „kötelező” mindig a legnehezebb, ezt a csapat teljesítette, úgyhogy gratulálok.
Hanyecz Béla: - Addig voltunk egyenlő ellenfelek, ameddig erővel bírtuk, a második gól után kicsit szét­estünk. Gratulálok a hazai csapatnak.