2021. szeptember 15., szerda

MK: Gesztely - Aszaló 3-3, büntetőkkel 3-4

Kiss Balázs kulcsszereplője volt a továbbjutásnak

Igazi kupamérkőzést hozott kedd délután együttesünk gesztelyi vendégjátéka. A MOL Magyar Kupa 2. selejtező fordulójában megyei I.-es riválisunk otthonában lépett pályára csapatunk, ahol kétszer is vezetett a találkozó során, az összecsapás utolsó perceiben azonban egyenlítettek a hazaiak. A büntetőpárbajt a mieink bírták jobban idegekkel, amelyben Kiss Balázs két büntetőt is hárítani tudott, így együttesünk jutott tovább a párharcból.

MOL Magyar Kupa, B.-A.-Z. megyei selejtező, 2. forduló

Gesztelyi FC - Aszaló SE 3-3, büntetőkkel 3-4

Gesztely, 100 néző. Játékvezető: Németh Zoltán (Kalló Zsolt, Fülöp Gábor)
Gesztely: Mátyus - Gantner, Majdanics, Tóth M., Bogyó, Sikur, Mészáros, Pataki, Bóta, Bakos, Szabó. Vezetőedző: Simon Imre.
Aszaló: Kiss B. - Szőcs, Tóth B., Meczkó, Ádám - Mády, Bodnár, Kiss, Szegedi, Ganyi Á. - Lázi. Vezetőedző: Hanyecz Béla.

Csere: Tóth M. helyett Erdélyi P. a 26., Gantner helyett Berta a 46., Ganyi Á. helyett Lakatos a 46., Szőcs helyett Gaál az 58., Sikur helyett Helecz a 64., Mády helyett Ganyi G. a 77. percben.
Sárga lap: Bodnár a 32., Szegedi a 36., Pataki az 56., Szőcs az 58., Kiss E. a 65. percben.
Gólszerző: Szegedi (0-1) a 11., Ganyi Á. (0-2) a 16., Bogyó (1-2) a 61., Lázi (1-3) a 73., Bogyó (2-3) a 89., Bakos (3-3) a 91. percben.