2021. október 19., kedd

Aszaló - Sajóbábony 1-2 (1-1)

A Megyei I. osztály 10. fordulójában hazai pályán fogadta együttesünk Sajóbábony gárdáját. Küzdelmes mérkőzésen a egygólos vereséget szenvedett csapatunk.

Megyei I. osztály, 10. forduló

Aszaló SE - Sajóbábonyi VSE 1-2 (1-1)

Aszaló, 100 néző. Játékvezető: Nagy Ferenc (Jakab Gyula, Forgács Máté)
Aszaló: Kiss B. - Szőcs, Stefán, Tóth B., Meczkó - Figeczki, Lakatos V., Erdélyi, Kiss E., Ganyi Á. - Lázi. Vezetőedző: Hanyecz Béla.
Sajóbábony: Gergely R. - Tóth T., Turcsik, Oláh R., Németh B., Varga Zs., Tóth I., Németh D., Lakatos R., Sebők B., Rontó A. Elnök: Hronyecz Norbert.

Csere: Ganyi Á. helyett Gaál a 61., Lakatos V. helyett Kaczvinszki a 61., Varga Zs. helyett Nagy Á. a 82., Erdélyi helyett Balog a 83. percben.
Sárga lap: Meczkó a 40., Németh B. a 80., Rontó a 89. percben.
Gólszerző: Tóth B. (1-0) a 9., Rontó A. (1-1) a 26., Varga Zs. (1-2) a 70. percben.
Jók: az egész csapat ill. az egész csapat.
Ifi: 2–5.

Hanyecz Béla: - Csalódott vagyok mind játékban, mind a helyzetek kialakításában a vendégek fölé nőttünk, persze a futball örök törvénye, hogy gólra játsszák.
Németh Dénes, csapatkapitány: - Alkalmatlan pályán harcos, brusztolós mérkőzésen a szerencsésebb csapat nyert.