2021. október 25., hétfő

Cigánd - Aszaló 12-1 (3-1)

Nagy pofonba szaladt bele a listavezető Cigánd otthonában csapatunk a bajnokság 11. fordulójában. Bár a találkozó első részében még sikerült egalizálni is az eredményt, a második félidőben teljesen összeomlott csapatunk, amely így súlyos vereséget szenvedett.

Megyei I. osztály, 11. forduló

Cigánd SE - Aszaló SE 12-1 (3-1)

Cigánd, 200 néző. Játékvezető: Fogarassy Norbert (Lajkó Norbert, Tóth Patrik)
Cigánd: Nagy S. - Ferencz, Oravecz, Králik, Szokolai, Farkas M., Budaházi, Juhász M., Tóth Á., Elek Á., Matyi Z. Vezetőedző: Szatmári Csaba.
Aszaló: Komlóssy - Tóth B., Kaczvinszki, Ganyi Á., Figeczki, Lázi, Erdélyi, Meczkó, Ádám A., Szőcs, Stefán. Vezetőedző: Hanyecz Béla.

Csere: Farkas helyett Batta a 49., Králik M. helyett Katona az 58., Nagy S. helyett Poór a 63., Szokolai helyett Binó a 63., Ganyi Á. helyett Balog B. a 64., Erdélyi helyett Ganyi G. a 70., Juhász helyett Cservenyák a 70., Tóth Á. helyett Kelemen a 73. percben.
Sárga lap: Szokolai a 62. percben.
Gólszerző: Juhász (1-0) a 7., Lázi (1-1) a 20., Juhász (2-1) a 39., Szokolai (3-1) a 45., Tóth Á. (4-1) a 47., Elek (5-1) az 51., Juhász (6-1) az 57., Tóth Á. (7-1) a 61., Tóth Á. (8-1) a 64., Matyi (9-1) a 70., Katona (10-1) a 79., Binó (11-1) a 88., Elek (12-1) a 90. percben.
Jók: az egész csapat, ill. senki.

Szatmári Csaba:
- Jól kezdtük a meccset, egy megingásunk volt, azt ki is használta az ellenfél. Már ekkor nagyobb előnnyel is vezethettünk volna, de ziccereket hibáztunk. A második játékrész egyértelmű volt, jól játszottunk és a gólok is jöttek, így megérdemelten nyertünk.
Hanyecz Béla: - Az első félidőben viszonylag jól teljesítettünk, de a másodikban teljesen szétestünk és egy ilyen szégyenteljes produkció lett a vége.