2021. november 11., csütörtök

Borsodnádasd - Aszaló 1-3 (0-1)

A Megyei 13. fordulójában Borsodnádasdra utazott csapatunk. Két súlyos vereséget követően, ezúttal ráadásul sok játékost is kénytelen volt nélkülözni Hanyecz Béla vezetőedző, mindezek ellenére sikerült küzdelmes mérkőzésen begyűjteni a három pontot.

Megyei I. osztály, 13. forduló

Borsodnádasdi LASE - Aszaló SE 1-3 (0-1)

Borsodnádasd, 100 néző. Játékvezető: Csikai György Zsolt (Tiszóczki Attila, Gecsei Andrea)
Borsodnádasd: Gál - Lélek, Nagy D., Danyi, Tóth M., Halász, Agócs, Csoma, Papp, Török R., Szemere. Edző: Gyárfás Gábor.
Aszaló: Kiss B. - Szőcs, Ganyi G., Meczkó, Kiss E. - Figeczki, Bodnár, Lakatos V., Erdélyi - Lázi, Gaál. Vezetőedző: Hanyecz Béla.

Csere: Agócs helyett Konyha a 46., Gaál helyett Balog a 73. percben.
Sárga lap: Erdélyi a 42., Halász a 44., Nagy D. a 81., Balog a 83., Figeczki a 85., Tóth M. a 87. percben.
Gólszerző: Erdélyi (0-1) a 25., Konyha (1-1) a 61., Balog (1-2) a 77., Lázi (1-3) a 91. percben.
Jók: senki, ill. az egész csapat.
Ifi: 6–1.

Tankó Roland, elnök: - A rengeteg hiányzónk ellenére is volt esélyünk a pontszerzésre, a mai vereség azonban nemcsak azon múlt, hogy kevesen voltunk…
Hanyecz Béla: - Hajtós, küzdelmes mérkőzésen, végre igazi csapatként működtünk, és teljesen megérdemelten gyűjtöttük be a három pontot.