2021. november 2., kedd

Aszaló - Mezőkövesd II. 3-9 (0-2)

Ganyi Ádám két gólja csak szépségtapasz volt

Újabb súlyos vereséget szenvedett csapatunk a bajnokságban, ezúttal hazai környezetben. Az első félidőben még jól tartotta magát együttesünk a Mezőkövesd tartalék együttese ellen, a 64. percben történt kiállítás végleg megtörte csapatunkat, így újra vereséggel zárult a találkozó.

Megyei I. osztály, 12. forduló

Aszaló SE - Mezőkövesd Zsóry FC tartalék 3-9 (0-2)

Aszaló, 50 néző. Játékvezető: Tóth I Tibor (Suszter Gábor, Fülöp Gábor)
Aszaló: Tóth B. - Ganyi, Figeczki, Lakatos V., Meczkó, Ádám A., Szőcs, Gaál, Kiss B., Kiss E., Stefán Sz. Vezetőedző: Hanyecz Béla.
Mezőkövesd Zsóry FC tartalék: Jaksi - Jacsmanik, Bacsó, Gíber, Fajkó, Porkoláb Bo., Juhász V., Lénárt P., Csábi, Sipos, Csomós. Vezetőedző: Hevesi Tamás.

Csere: Fajkó helyett Budai az 56., Csábi helyett Bodnár A. az 59., Kiss E. helyett Mády az 59., Lénárt helyett Tóth O. a 67., Lakatos V. helyett Kaczvinszki a 69., Juhász V. helyett Porkoláb Be. a 74., Jacsmanik helyett Új-Nagy a 82., Sipos helyett Földvári a 86. percben.
Sárga lap: Csábi a 31., Jacsmanik a 78., Tóth B. a 90. percben.
Piros lap: Stefán a 64. percben.
Gólszerző: Gíber (0-1) a 9., Sipos (0-2) a 24., Sipos (0-3) az 56., Budai G. (0-4, 11-esből) a 61., Sipos (0-5) a 64., Ganyi Á. (1-5) a 65., Gíber (1-6) a 70., Mády (2-6, 11-esből) a 74., Gíber (2-7) a 75., Gíber (2-8) a 86., Ganyi Á. (3-8) a 89., Gíber (3-9) a 91. percben.
Jók: senki, ill. Sipos, Gíber, Porkoláb Botond, Bacsó, Bodnár A.
Ifi: nincs.

Hanyecz Béla: - Totális csőd.
Hevesi Tamás: - Tudtuk, hogy nehéz körülmények lesznek, így is készültünk. Sok helyzetet alakítottunk ki, ebből pedig sok gólt sikerült szereznünk. Örülünk a fölényes győzelemnek, további sok sikert kívánunk az ellenfélnek.