2022. május 17., kedd

Aszaló - Borsodnádasd 5-0 (2-0)

Szőcs Rómeó gólja mellett a mezőny legjobbjának bizonyult
(Fotó: Észak Magyarország / archív)

A bajnokság hajrájához érkeztek a megyei I. osztály küzdelmei. Együttesünk a bentmaradásért vívott harc három létfontosságú összecsapásának első mérkőzésén hazai pályán fogadta Borsodnádasd csapatát. A találkozón végig magabiztosan játszva, nagy különbségű sikert könyvelhetett el Hanyecz Béla gárdája.

Megyei I. osztály, 28. forduló

Aszaló SE - Borsodnádasd LASE 5-0 (2-0)

Aszaló, 100 néző. Játékvezető: Kujbus László (Gyüre Levente, Nagy Gábor)
Aszaló: Kiss B. - Szőcs, Bodnár, Horváth K., Meczkó - Kiss E., Erdélyi, Lakatos V., Ádám A., - Vadász, Lázi. Vezetőedző: Hanyecz Béla.
Borsodnádasd: Gál - Ambrus B., Danyi, Halász, Csorba, Tóth Cs., Lélek, Papp D., Horváth F., Ficzere, Török. Edző: Gyárfás Gábor.

Csere: Tóth Cs. helyett Csoma a 46., Meczkó helyett Balog a 61., Erdélyi helyett Bódi a 64., Csorba helyett Konyha a 64., Danyi helyett Biró a 84. percben.
Sárga lap: Biró a 89. percben.
Piros lap: Ambrus az 53. percben.
Gólszerző: Szőcs (1-0) a 34., Vadász (2-0) a 44.,  Lázi (3-0) az 57., Balog (4-0) 63., Horváth K. (5-0, 11-esből).
Jók: Szőcs (a mezőny legjobbja) és az egész csapat, ill. senki.
Ifi: 7-1.

Vezetőedzői értékelés

Hanyecz Béla: - A mérkőzésen végig dominálva, időnként tetszetősen, és kimondottan jól futballozva, ilyen arányban is teljesen megérdemelten nyertünk. Gratulálok a csapatnak.
Gyárfás Gábor: - Az első perctől kezdve, a játék minden elemében felülmúlt minket a hazai csapat. Győzelmük teljesen megérdemelt, gratulálok nekik. Az hogy a klub számára ennyire fontos mérkőzésen, ilyen összeállításban, ilyen állapotban, ilyen motiválatlanul léptünk pályára, azért én szeretnék minden érintett nevében elnézést kérni, de még sok embernek kellene ugyanezt tennie.