2022. május 23., hétfő

Aszaló - Emőd 4-5 (0-2)

Kilenc gól, hét sárga lap, három piros lap
(Fotó: Észak Magyarország / archív)

Fordulatos, küzdelmes, érzelmektől túlfűtött és még lehetne sorolni a jelzőket a Megyei I. osztály 29. fordulójában megrendezett Aszaló - Emőd mérkőzésre. A nagy téttel bíró összecsapáson a két csapat mellé a játékvezetői gárda is aktívan beszállt a mérkőzésre, hiszen végig vitatható ítéleteket hozva sikerült eldönteni a három pont sorsát, aminek Edelényben örültek valószínű a legjobban ezen a hétvégén.

Megyei I. osztály, 29. forduló

Aszaló SE - Emődi ÁIDSE 4-5 (0-2)

Aszaló, 150 néző. Játékvezető: Farkas Zsolt (Sípos Attila, Feledy Roland)
Aszaló: Kiss B. - Szőcs, Horváth K., Bodnár Cs., Meczkó - Figeczki, Kiss E., Erdélyi, Ádám - Vadász, Lázi. Vezetőedző: Hanyecz Béla.
Emőd: Bánhegyi - Petruska, Lipusz, Németh Cs., Vörös, Turcsik, Rémiás, Dorogi, Eperjesi, Balogh B., Fekete. Edző: Vass László.

Csere: Rémiás helyett Bodnár Z. a 68., Erdélyi helyett Lakatos a 73., Lipusz helyett Nagy S. a 78., Horváth K. helyett Kaczvinszki a 80. percben.
Sárga lap: Bodnár Cs. a 25., Vadász a 25., Kiss B. a 26., Szőcs a 44., Németh az 50., Figeczki a 62., Ádám a 65. percben.
Piros lap: Meczkó a 45., Dorogi a 85., Kiss E. a 90. percben.
Gólszerző: Turcsik (0-1, 11-esből) a 27., Vörös (0-2) a 37., Bodnár (1-2) az 52., Vadász (2-2) az 53., Balogh B. (2-3) az 58., Kiss E. (3-3) a 77., Lázi (4-3) a 82., Vörös (4-4) a 83., Eperjesi (4-5) a 88. percben.
Jók: az egész csapat, ill. az egész csapat.
Ifi: 1-4.

Vezetőedzői értékelés

Hanyecz Béla: - A mérkőzés nagy részét emberhátrányban játszva is volt sanszunk a győzelemre. Nem szoktam a játékvezetéssel foglalkozni, de az ember ilyen bíráskodás láttán gondolkodik el azon, hogy érdemes-e tovább csinálni. Aki azt hiszi, hogy hétvégente miatta rendezik a mérkőzést, a két csapat pedig csak díszlet a fellépéséhez, annak valami mással kellene foglalkozni.
Vass László: - Kiszenvedtük.