2023. április 17., hétfő

Sajósenye - Aszaló 1-14 (1-6)

Lázi László 7 ,Vadász Róbert 4 gólt szerzett Sajósenyén
(Fotó: Észak Magyarország / Bujdos Tibor)
Kiütéses győzelemmel tért vissza újra a győztes útra csapatunk a bajnokság 22. fordulójában. Bodnár Csabáék a bajnokság legnagyobb arányú győzelmét aratták vasárnap délelőtt Sajósenyén. Lázi László egymaga hét találatig jutott, míg Vadász Róbert négyszer örülhetett gólja után, összesen tizennégy gólig jutott csapatunk.
Képek a mérkőzésről: ide kattintva!

Megyei II. osztály, Észak-csoport, 22. forduló

Sajósenye SE - Aszaló SE 1-14 (1-6)

Sajósenye, 50 néző. Játékvezető: Farkas Zsolt (Füleki Csaba, Gutyán Dániel Gyula)
Sajósenye: Ruszó  K. - Urbán, Balog II. R., Oláh, Hankó I., Bari, Budai, Balog Zs., Hankó R., Sáfár, Balog I. R. Edző: Takács István.
Aszaló: Kiss B. - Ruszó Á., Lázi Gy., Horváth K., Ádám, Erdélyi, Bodnár Cs., Kiss E., Lakatos V., Lázi L., Vadász. Szakosztályvezető: Szabó László.

Csere: Oláh helyett Hankó M. a 45., Kiss E. helyett Bódi K. az 56., Horváth K. helyett Balogh T. az 56., Budai helyett Dobi az 59., Balog R. helyett Balog Zs. a 70. percben.
Sárga lap: Bodnár Cs. a 48., Sáfár az 50., Ruszó Á. a 74., Hankó M. a 74. percben.
Piros lap: -
Gólszerző: Vadász (0-1) az 1., Erdélyi (0-2) a 6., Bari (1-2) a 21., Lázi L. (1-3) a 23., Vadász (1-4) a 33., Lázi L. (1-5) a 35., Lázi L. (1-6) a 42., Lázi L. (1-7) az 55., Vadász (1-8) az 59., Bódi K. (1-9) a 70., Lázi L. (1-10) a 72., Lázi L. (1-11) a 80., Balogh T. (1-12) a 81., Lázi L. (1-13) a 87., Vadász (1-14) a 88. percben.
Jók: Hankó R., ill. Lázi L. (a mezőny legjobbja) és az egész csapat.

Vezetőedzői értékelés

Takács István: - Gratulálok az Aszaló csapatának! Sajnos nem vagyunk egy súlycsoportban és ez gólokban is megmutatkozott. Nagyon el kell gondolkodni a jövőről. Jó játékvezetés.
Szabó László: - A mai mérkőzésen a gólok száma az, ami dicsérhető. Viszont elgondolkodtató, hogy ezt a meccset sem tudtuk kapott gól nélkül lejátszani. A sok sérülés miatt jól jön a szabadnapos pihenő jövő héten, hogy felfrissülve tudjunk nekimenni a bajnokság hajrájának. A továbbiakban sok sikert a hazaiaknak!