2023. április 30., vasárnap

Szendrő - Aszaló 3-3 (2-1)

Fotó: Észak Magyarország / Bujdos Tibor (archív)

A megyei II. osztály Észak-csoportjának 24. fordulójában Szendrőben lépett pályára csapatunk. A hat gólt hozó találkozón 1-1 bajnoki ponttal gazdagodtak a csapatok, miután kétszer is vezetést szereztek a hazaiak, ám előbb Lázi László és Lakatos Viktor, majd a találkozó utolsó percében Balogh Tibor révén sikerült egalizálni.

Megyei II. osztály, Észak-csoport, 24. forduló

Szendrő VSZSKE - Aszaló SE 3-3 (2-1)

Szendrő, 150 néző. Játékvezető: Nagy László (Porcs Tamás, Pásztor Tamás)
Szendrő: Dálnoki - Ádám R., Prága, Ádám A., Beri Zs., Beri A., Ádám I., Beri E., Kiss G., Dányi M., Kiss J. Edző: Szaniszló Richárd.
Aszaló: Kiss B. - Ruszó, Horváth K., Lázi Gy., Ádám A. - Balogh T., Kiss E., Lakatos V., Bódi K. - Lázi L., Vadász. Szakosztályvezető: Szabó László.

Csere: Kiss E. helyett Lakatos N. a 25., Beri E. helyett Dániel I. a 46., Prága helyett Dániel Sz. az 58., Kiss J. helyett Beri L. a 66., Bódi K. helyett Ganyi Á. a 79., Kiss G. helyett Berki M. a 82. percben.
Sárga lap: Beri Zs. a 33., Ádám I. az 51., Beri A. az 54., Ádám R. a 70. percben.
Gólszerző: Horváth K. (1-0, öngól) a 2., Ádám Al. (2-0) a 17., Lázi L. (2-1) a 31., Lakatos V. (2-2) az 56., Beri Zs. (3-2) a 72., Balogh T. (3-3) a 90. percben. Ádám A., Beri Zs., Horváth K. (öngól), ill. Lázi L., Lakatos V:, Balogh T.
Jók: az egész csapata,  ill. Lázi Gy., Ruszó, Lakatos V., Lakatos N.

Vezetőedzői értékelés

Szaniszló Richárd: - Alapvetően szép eredményt értünk el, de vezettünk kétszer is ezért az utolsó pillanatban fájdalmas a pontvesztés.
Szabó László: - A hozzáállásunk miatt nem érdemeltük meg, hogy esélyünk legyen a győzelemre.  Félve, akaratgyengén, dekoncentráltan futballoztunk 90 percen keresztül. Gratulálok a hazaiak pontszerzéséhez. További sikereket nekik.